Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Google Maps näitab nüüdsest Androidi ja iOS-i äppides kiirusepiiranguid

#Google Maps #uuendused

Lõpuks ometi on liiklejate rõõmuks välja tulemas kauaoodatud funktsioon!

 

Viimastel aastatel on üks põhjustest, miks eelistada Google Mapsile kaardirakendust Waze või hoopis antiiksemaid GPS-seadmeid, olnud kasulik, kuid Mapsis puuduv funktsioon – info kiirusepiirangute kohta. Nüüd on olukord muutumas, sest Google on juba mitmes riigis välja lasknud uuendatud äpi koos nimetatud funktsiooniga.

Uus funktsioon näitab ekraani servas teedel kehtivaid kiirusepiiranguid. Lisaks on võimalik näha kiiruskaamerate asukohti. Juhid hakkavad äpilt saama helihoiatusi, kui nad lähenevad kiiruskaamerale. Praeguseks on uuendus välja tulnud Taanis, Inglismaal ja Ameerikas. Kindlasti lisandub lähiajal riike veelgi ja väga tõenäoliselt on nende seas ka Eesti.

Google alustas kiiruspiirangute funktsiooni testimist juba 2016. aastal, kuid see on olnud saadaval vaid mõnes piirkonnas – San Franciscos ja Rio de Janeiros. Uuendusest on kõige rohkem kasu autojuhtidele, kelle autos pole nutikaid ekraane, mis vastavat infot jagavad. Ühtlasi aitab see samm Google’il järele jõuda populaarsetele navigatsioonivahenditele nagu Waze ja Garmini seadmed, mis on liiklusinfot autojuhtidele juba ammu jaganud, kirjutab The Verge. Asudes järgmisele pikemale autosõidule, tasub järele vaadata, kas Google Mapsi uuendused on juba kohal.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid