Seni vaid Androidi seadmetel kasutatav märkmete rakendus Google Keep on nüüdsest saadaval ka iOS seadmetele.

IMG_3111
Laadi Google Keep alla nii Androidile kui iPhone’ile Digitarga rakenduste poest tasuta!

See on hea uudis kõikidele nutiseadmete kasutajatele, kes kasutavad nii Android- kui ka iOS-seadmeid, sest Google Keepi on nüüd võimalik alla laadida ka iPadi või iPhone’i.

Google tuli oma märkmete rakendusega välja 2013. aastal eesmärgiga lihtsustada memode ning listide loomist. Keep võimaldab märkmetele juurde lisada pilte ja linke, eristada neid värvide abil ning märkmetele lisada meeldetuletusi.

iPhone’ides on märkmete tegemiseks olemas orgaaniline rakendus Notes, kuid selle sünkroniseerimine Androidiga on üpris keerukas ja ebamugav.

Keep on allalaaditav Apple App Store’ist ning selleks, et sünkroniseerida seda sinu olemasoleva Android-seadmega, tuleb sul peale rakenduse allalaadimist sisestada oma Google’i konto (ehk Gmaili meiliaadress ning parool).

Google Keep töötab kõikides i-telefonides alates tarkvarast iOS 8 ning kasutab kõigest 28 MB sinu telefoni mälust. Loomulikult on rakendust võimalik kasutada ka arvutis – selleks tuleb minna veebilehele keep.google.com.

Allikas: Google Keep note-taking app finally comes to iOS

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid