Google Chrome laseb nüüdsest saata linke teistele seadmetele

#brauser #Chrome

Kõige populaarsem netibrauser Chrome on jõudnud 77. versioonini, mis nüüdseks on saadaval Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi operatsioonisüsteemidele.

 

Lisaks mitmetele visuaalsetele uuendustele tutvustas Google võimalust saata veebilehti teistele seadmetele. Tehes parema kliki ükskõik, millisel lingil avaneb menüüriba, kus on nüüdsest uus valik saata see link teistele seadmetele, kus Chrome’i kasutad.

 

 

Kasutades Chrome’i iOS seadmel tuleb lingi vastuvõtmiseks avada äpp, kuhu ilmub väike teadaanne saadetud lingi aktsepteerimiseks. Sarnaselt käib saatmine ka Windowsi ja Androidi maailmas. Chrome on juba varasemalt aidanud leida avatud või hiljuti avatud olnud tabe. Uus võimalus linke otse saata teeb asjad natuke kiiremaks, kui on kasutusel erinevad seadmed, näiteks kasutades lauaarvutit, kuid peatselt on aeg võtta telefon ja jätkata brausimist kuskil mujal või vastupidi.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid