Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Gmaili elupäästev võimalus võtta e-kirju tagasi

#e-mail #Gmail

Me kõik teeme vahel vigu ja pole midagi piinlikumat kui oluline e-kiri, mis läheb kogemata valele inimesele või kuhu on kogemata jäänud info, mis adressaadini ei tohiks jõuda.

 

Gmaili “Võta tagasi” nupp on meid päästnud ebameeldivatest olukordadest juba hea mitu aastat. Nüüd on päästev funktsioon jõudmas ka ametlikule mobiiliversioonile. Kõigepealt tuleb see välja Androidile Gmaili versiooniga 8.7.

 

E-kirja tagasivõtmise võimalus toimib piiratud aja jooksul, lubades kirja saatmisest loobuda kümne sekundi jooksul.

Nii et kui midagi läks kirjas valesti või vajutasid kogemata “Saada” nupule, siis on võimalik kõik veel tagasi pöörata. Google Inboxi äpi kasutajatel on tagasivõtmise võimalus olnud juba varem nii Androidil kui ka iOS-l, kirjutab The Verge. Just Gmaili äpis, mis on ühtlasi kõige populaarsem viis meilide lugemiseks, on olnud saadetud kirja tühistamise võimalus seniajani puudu.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi