Nüüd saab Telia TV peamenüüst FoxPlay valikusse sisenedes vaadata FOXi ja FOX Life´i kanalite kvaliteetsarju mugavalt järele nii episoodi kui ka hooaja kaupa. PRAEGU on episoode kokku 200, kuid uusi lemmikuid lisandub pidevalt. “Peagi on Telia TV Fox Plays ligi nelisada episoodi,” sõnas eile Digitargale antud intervjuus Rodion Pryntsevsky, Fox Network Groupi Põhja- ja Ida-Euroopa turgude juht.

Juba aprillis lisandub Telia TV FOXplay’sse hulk vaatajate lemmiksarju, kuid valik hakkab täienema pidevalt, lubas Rodion Pryntsevsky eilsel esitlusel Club Butterflys. Uus sarjade vaatamise keskkond on Telia TV ja MINU.TV kodus klientidele lisatasuta.

foxplay3

Telia TV on Foxi strateegiline partner ja tehnoloogiliselt kõige arenenum, kinnitas Pryntsevsky. “Telial on arendatud välja võrgud ja teenused ning väga hea ülevaade teenustepakkujatest. Eesti sai FOXplay Balti riikidest ja endistest nõukogude riikidest esimesena,” ütles ta. Kokku lansseeriti FOXplay üldse kaheksas riigis. Eestile lähim FOXplay riik on Soome.

Pryntsevsky sõnul on FOXplay võrreldes erinevate piraatlahendustega Telia TV kasutajatele eelkõige lisatasuta ning seda on lihtne ja mugav kasutada, ei pea midagi alla laadima ega aega otsimisele kulutama. “Ka soovitusmootor on juba testimisel ja hakkab peagi tööle,” kergitas ta tulevikuarendustelt saladuseloori. “Me teame, mida meie klientidele meeldib vaadata ja oskame sellest lähtudes anda vaatajale õigeid soovitusi.”

FOXplay sarjad on kõik subtiitritega.

Kuidas FOXplayd kasutada? See on imelihtne!

Telia Eesti hankejuht Toomas Luhats õpetab sarja vaatamise teenust FOXplay kasutama. “”Troonide mäng” on ametlikult kõige populaarsem sari maailmas,” selgitas Luhats. “25. aprillil esilinastub see sari Eesti FOXi kanalis ja samal öösel on see ka FOXplays.”

 

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid