Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Andres Kilingi-Nõmmelt toimetab kohale Digitarga kingikalendrist võidetud jõulukingi õele Birgitile Kalamajas.

Film! Digitargad jõulud ehk lugu sellest, kuidas Digitarga kingisaan jõululaupäeval auhindu kohale toimetas

#apple #auhinnamäng #digitarga kingikalender #Gear S2 #ipad #kingikalender #marshall #Marshall London #nutikell #samsung

Jõululaupäeval toimetas Digitarga kingikalendri kingisaan kohale võidetud jõulukingid. 24 päeva kestnud Digitarga kingikalender sai edukalt läbi  loodetavasti on paljud Digitarga lugejad-jälgijad leidnud ka endale kasulikke, nutikaid ja põnevaid jõulukinke, mida kingikotti pista.

Digitarga kingikalendrist võitis Riine Roseniit oma elukaaslasele Siim Tsarentsile nutikäekella Moto 360 2, aga ise sai üllatuskingina hoopis Samsungi Gear S2 nutikella.

Robert Rumm võitis oma muuseumitöötajast abikaasale Katrinile kasuliku ja nutika tahvelarvuti Apple iPad Mini 4 ja selle juurde sobivad kaaned, mis iPadi selle aktiivse kasutamise käigus kaitsevad.

Andres Annast sõitis kohale Kilingi-Nõmmelt, et Kalamajas elavale õele Birgitile üle anda Marshalli uhke retrokõlar koos Marshall Londoni nutitelefoni ja originaalkaantega.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid