Facebook LIVE: Huawei uus lipulaev P9 üllatab tippklassi kaameraga

#huawei #huawei p9

Mai alguses jõudis Telias müügile Huawei uus lipulaev P9, mis on varustatud tippklassi Leica kaameraga. Digitark käis esinduses uut telefoni karbist välja võtmas.

Uus Huawei P9 nüüd saadaval! (Unboxing)

Posted by Telia Eesti on 11. mai 2016. a.

Huawei on tänaseks kindlustanud globaalsel nutitelefonide turul peale Samsungi ja Apple’it kolmanda positsiooni ning oma uue lipulaeva juures on ettevõte rõhku pannud omadustele, mis teda selgelt konkurentidest eristavad.

Uus Huawei lipulaev, millel on Leica kahe objektiiviga kaamera.
Huawei uus lipulaev, millel on Leica kahe objektiiviga kaamera.

Kõige olulisem erinevus puudutab kaamerat. Huawei P9 on varustatud maailma absoluutsesse kõrgliigasse kuuluva Leica kaameraga, millel on parema kvaliteedi tagamiseks kaks objektiivi. Üks objektiividest on seejuures mustvalge, mis toob piltides senisest paremini esile kontrastsuse. See teeb uustulnukast sobiva taskusõbra kõigile neile, kes hindavad nutiseadme juures kaamera võimekust ja tehtud piltide kvaliteeti.

Konkurentidest eristab P9-t ka see, et seadmel on kahe SIM-kaardi kasutamise tugi, mis teeb temast ainsa sarnase võimekusega lipulaeva.

Kolmas väga oluline eelis on seotud garantiiga – nimelt võimaldab Huawei kõigile P9 soetajatele 3 aasta pikkust tootjapoolset garantiid. Selleks tuleb registreerida telefoni ID-kood HiCare´i äpis.

Muude näitajate poolest on Huawei P9 igati korraliku varustusega: 32 GB sisemälu, näpujäljelugeja, 5,2-tolline full-HD ekraan (1080p), kahekordne 12 MP põhikaamera ja 8 MP esikaamera ning kaheksatuumaline protsessor. Esialgu on seade saadaval tumehalli ja hõbedasena, hiljem peaks lisanduma ka kuldne versioon.

Huawei lipulaeva hind on 549 eurot, mis on soodsam kui konkurentide tippmudelid.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid