Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Sel nädalal saab EV100 äpi vahendusel end kursis hoida XII noorte laulu- ja tantsupeo “Mina jään” kavaga.  Samuti oodatakse kõiki laulu- ja tantsupeo puhul äpi abil näitama, et armastad Eestit.

Eesti Vabariigi 100 aasta juubeli sündmuste jaoks loodud EV100 äpi on alla laadinud ligi 30 000 inimest üle terve maailma. Android-seadmete puhul on allalaadimisi üle 19 000 ning kasutajate poolest on populaarseimad riigid Eesti, Saksamaa, Soome, Leedu ja Taani. iOS-seadmete vaates on allalaadimisi üle 10 000 ning siin on populaarseimad riigid Eesti, USA, Soome, Suurbritannia ja Rootsi.

Näita, et hoiad Eestit oma südames

Vajutades EV100 äpis nupule ❤ Eestit!, saad sinagi näidata, et hoiad Eestit oma südames. Selleks tuleb määrata ja kinnitada oma asukoht. Pärast nupule vajutamist ilmub kaardile sinu asukohta tähistav helendav täpike. Samuti saad oma asukohast teada anda, kui helistad tasuta numbril 800 8100 või vajutad ❤ Eestit! nuppu veebilehel ev100.telia.ee .

2018. aastal saab Eesti Vabariik 100-aastaseks. Tähistamine on juba alanud ning kestab kuni 2020. aasta alguseni. Selleks, et kõik soovijad saaksid juubelisündmustele kaasa elada, tegi Telia Eesti kingiks EV100 äpi, mis koondab endas kõik Eesti Vabariik 100 uudised ja sündmused ning võimaldab luua oma juubeliürituste kava. Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva kingitusena loodud äpp on hea ja mugav abiline kõigile, kes juubelipidustustel osaleda soovivad. EV100 äpp on eesti, vene ja inglise keeles ning selle saab tasuta alla laadida Google Play ja iTunesi rakendusepoodidest.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid