Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Telia

Telia täiendas nende sisukanalite loetelu, mida kasutaja saab jälgida oma paketis sisalduvat mobiilse andmeside mahtu kulutamata.

 

Kõik Telia Mobiilse Elu kliendid, kes kasutavad 16 GB, 32 GB ja 64 GB andmemahuga paketti, saavad nüüd ERR-i kanaleid internetis jälgida nn zero rating‘u ehk nullmäära alusel.

“See tähendab, et oma nutiseadmes – olgu selleks siis nutitelefon või tahvelarvuti – saab ERR-i kanalite sisu vaadata piiramatult, muretsemata selle pärast, kui palju on nende kanalite tarbimisele kulunud interneti mahtu,” selgitas Telia Eesti internetilahenduste ja kõneside valdkonna teenuste juht Allan Dobrõš.

Nullmäär laieneb erinevatele ERR-i kanalitele: ETV, ETV2 ja ETV+. Kõige mugavam on kasutajal alla laadida ERR-i äpp, mille vahendusel saab endale sobivaid kanaleid jälgida. Sarnaselt ERR-i kanalitega kehtib nullmäär ka STVgo! teenusele. Nullmäära alla kuulub nimetatud kanalite puhul kogu videosisu kasutamine, seda nii otse- kui ka järelvaadates.

Juulis kehtestas Telia nullmäära MINU.TV teenusele ning pärast seda on MINU.TV pakutava sisu tarbimine nutiseadmetes märgatavalt kasvanud.

Telia on ainus Eesti mobiilioperaator, kes kohaldab erineva internetisisu tarbimiseks nullmäära. Lähiajal täieneb selliste kanalite loetelu veelgi.

 

Laadi alla ERR-i äpp iOS-le või Androidile.

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi