Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
EMT ja Elioni müügikonsultant ja Digitarga kaasautor Taavi Õmblus näitab uut nutiTV rakendust LG teleris.

Sellest nädalast on saadaval Elioni digiboksi-vaba nutiTV tark telelahendus uue rakenduse näol ka uutele LG-teleritele. Kuidas uus nutiTV võrreldes eelmise versiooniga töötab?

Uuel nutiTV-l on mitmeid parendusi võrreldes eelmise versiooniga!
Uuel nutiTV-l on mitmeid parendusi võrreldes eelmise versiooniga!

Uutes LG telerites saab Elioni nutiTV-d edaspidi kasutada ilma digiboksita

Kõigis 2015. aasta LG Electronics (LG) telerites, mis on varustatud webOS 2.0 nutiteleri platvormiga, saab alates oktoobri keskpaigast kasutada Elioni nutiTV-d ilma digiboksita. Teleril peab olema uusim võimalik tarkvaraversioon (vähemalt 2.2.1), mida saab teleri kasutaja ise uuendada otse võrgust.

“LG soovib oma nutiteleri kasutajatele pakkuda parimat kasutajakogemust ning teeb selle nimel Eestis koostööd Elioniga,” ütles LG Electronics Home Entertainment tootedirektor Kihwan Kim. “Auhinnatud webOS 2.0 operatsioonisüsteemiga LG telerid koos Elioni nutiTV teenustega pakuvad kõigile potentsiaalsetele webOS 2.0 teleriomanikele Eestis veelgi suuremaid eeliseid ja mugavust.”

Elioni nutiTV äpp võimaldab digiboksita kasutada kõiki nutiTV teenuseid – vaadata telekanaleid, laenutada videoid, nautida Filmiriiuli tasuta filmide valikut, kasutada salvestamise ja kordusTV teenust mugavalt ja ilma lisaseadmeta.

Hetkel kuulub LG mudelivalikusse rohkem kui 80 Elioni nutiTV äpiga varustatud 32-79 tollise ekraaniga telerit, sealhulgas nii nõgusad OLED ja 4K UHD telerid kui ka erinevad LED mudelid. Valitud LG mudelid on saadaval EMT ja Elioni e-poes ning sõltuvalt mudelist ka EMT ja Elioni esindustes.

Lisaks EMT ja Elioni müügikanalitele leiab nutiTV äpiga LG webOS 2.0 telereid peagi ka suurematest tehnikapoodidest, kus need on tähistatud spetsiaalse Elioni nutiTV märgistusega.

LG nutiTV rakenduse kasutamiseks peab kasutajal olema Inteno ruuter ning ühendamiseks tuleb kasutada kindlasti võrgukaablit. Samuti peab kliendil olema tellitud Elioni nutiTV ja koduinterneti teenus.

Uue nutiTV eelised vana ees

Teenus Vana nutiTV Uus nutiTV
Salvestamine Unustasid salvestama panna? Better luck next time… Unustasid salvestama panna? Saad vaadata salvestisi otse telekavast
Salvestatavate kanalite arv 10+5 kanalit salvestatavat 130+ kanalit
KordusTV Eesti saated järelvaadatavad ilma salvestusteenuseta Eesti saated järelvaadatavad põhipaketis ja täiesti ilma reklaamideta
Põhipakett Sisaldab 18 kanalit Sisaldab 20+ kanalit, tasuta filmidega filmiriiulit, kordusTV-d ja peagi palju muudki
Filmiriiul Ei ole tasuta filme ega midagi muud sellist! Üle 100 filmi ja sarja kogu aeg tasuta vaatamiseks olemas, valik uueneb igal nädalal
Videolaenutus Osa sisu, mis uues on, ei ole kättesaadav Rohkem sisu
RUS Ei olegi midagi teistmoodi Eraldi põhipakett, 25 kanalit, videolaenutuses ja filmiriiulis rohkelt venekeelse pealelugemisega sisu, venekeelset sisu ka lastenurgas
Menüü Piksliline ja kogu info eraldi nuppude taga peidus HD-menüü, ei pea minema “sisse”, et infot näha
Pult Pead lugema nuppe Ei pea lugema, + Arrise boksi puhul RF-tugi
Lastesisu Kataloogi kujul, laps ei saa ise kasutada Piltidega (laps saab ise kasutamisega hakkama) vägivallavaba lastenurk
Noppekanalid 57+, umbes 45% kallim kui uues Mitmekülgsem valik, 90+ valikut, soodsamad hinnad
Uuendused Ei tehta uuendusi, uusi kanaleid ei tule Uued telekanalid tulevad ainult uude, nt NBA, Food Network jne
minuTV 5 eurot lisaks 1 konto tasuta koos salvestamisega
ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid