Elioni Online Abi – tehniline tugi Sinu taskus

#online abi #seadmete haldus

Oleme valmis saanud uue lahenduse Online Abi, millega Elioni eKodu kliendid saavad ise arvutist või nutiseadmega oma koduseid seadmeid hallata ja lihtsate juhiste abil internetiühendust parandada.

Vaata lähemalt videost, kuidas Online Abi keskkond töötab.

Miks me tegime Online Abi?

Kogu teenindus maailmas liigub veebi suunas ning paljud eelistavadki e-teenuseid: e-poed, tuludeklaratsioonid, e-pangandus jms.

Elioni tehniliselt toes oleme pikalt püüelnud selle poole, et kliente abistavatel konsultantidel oleks tööriistad, mis võimaldavad kliendi ühenduse probleemi põhjused võimalikult täpselt tuvastada ning need kiiresti ja personaalselt kõrvaldada. Online Abi näol oleme loonud teenuse, mis annab tehnilise toe töövahendid ja tarkuse kliendi kätte.

online abi

Online Abi esimeses versioonis on võimalik nutiseadmest või arvutis:

  • Seadistada oma kodune WiFi-võrk
  • Nupulevajutusega taaskäivitada ruuter ja digiboks
  • Lihtsate juhistega oma kodust internetiühendust parandada

Online Abi on parim lahendus neile, kes eelistavad veebis muredele lahenduse leida. Erinevalt telefoniteenusest on Online Abi ööpäevaringselt kättesaadav. Samuti pole veebis kunagi kõnejärjekordi.

Peamised viisid, kuidas Online Abi Sind aitab

1.    Saad sagedasemad internetiühenduse tõrked automaatselt tuvastada

Juhul kui tuvastame internetiühenduse vea, näed Online Abis lihtsat samm-sammulist juhendit, mille abil on võimalik teenuse töö taastada. Juhendi genereerime täpselt Sinu ühenduse järgi – süsteem arvestab seda, milliseid seadmeid ja tooteid kasutad ning millise tehnoloogiaga Elioni teenused Sinu koju jõuavad.

interneti kiirus

Juhul kui probleemi enda jõududega lahendada ei saa, siis võid vea edastada Elioni spetsialistile. Töötundide ajal (tööpäeviti vahemikus 9:00 – 20:00 ja nädalavahetustel vahemikus 10:00 – 18:00) võtab meie spetsialist Sinuga ühendust poole tunni jooksul.

2.    Online Abis on näha info Sinu ühendust mõjutavate piirkondlike tõrgete kohta

See on eriti kasulik juba alanud äiksehooajal. Näed, kas tegu on üldisema murega või on vaja Sinu ühendusega eraldi tegeleda.

vea tuvastamine

3.    Seadmete haldamine on kordades lihtsam

Saad diivanilt tõusmata või isegi kodust eemal viibides teha nupuvajutusega restardi ruuterile ja digiboksile. WiFi-võrgu seadistamiseks ei pea enam välja uurima ruuteri kasutajanime ja parooli ning ruuteri veebiliidesesse logima.

ruuteri haldus

Võrgu nime ja parooli muutmisel saad võtta kasutusele kergemini meeldejäävad paroolid ja samas tõsta WiFi-võrgu turvalisust. Paljude WiFi-võrkude korral leiab Online Abi vabama kanali, millel WiFi kõige stabiilsemalt töötab.

ruuteri haldus ruuteri haldus 2

Tulevik

Tegemist on keskkonna beeta-versiooniga. Veel sel aastal plaanime lisada Online Abisse tarkust ka nutiTV ja  telefoni tõrgete lahendamiseks ja  lisafunktsionaalsusi ruuteri haldamisele.

Proovi Online Abi ja anna keskkonna kaudu teada, mis Sulle selle juures meeldib ja mida lisada või muuta, et järgmised arendused oleks just sellised, mida kõige rohkem vajad.

Autor: Roland Türi (Elioni klienditoe arendusspetsialist)

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid