Vensmile K8 on üks kompaktsemaid arvuteid, sest selle kummiklaviatuur suudab mahutada endasse terve Windowsi arvuti!

Peale rullitavuse on arvutil olemas ka puutepaneel, 4 GB RAM-i, 64GB mälumahtu ja Intel Atom X5 Z8300 protsessor. Ekraani arvutil kaasas pole, aga VGA ja HDMI väljundid on olemas.

rull

Arvuti on nii kompaktne, et kokku rullides võib selle taskusse pista, mis teeb seadme transpordi eriti lihtsaks.

Rullitavad klaviatuurid pole enam ammu midagi uut ja põnevat, kuid rullitav arvuti on seda küll. Turule jõuab seade oktoobri lõpus.

 

 

 

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid