Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

EL-is saab nüüd rohkem koduse hinnaga mobiilset internetti kasutada

#Mobiilne Äri #mobiilne elu

Uue aasta hakul toimusid muudatused Telia Eesti erinevates mobiilipakettides, mille tulemusena saavad nii era- kui ka ärikliendid Euroopa Liidus reisides kasutada senisest rohkem mobiilset internetti.

 

Muudatused puudutavad Telia Mobiilse Äri ja Mobiilse Elu pakette, mis sisaldavad internetimahtu, mida saab koduse hinnaga kasutada lisaks Eestile kõikjal Euroopa Liidus.

Muutuste tulemusena saavad eri paketid juurde kuni 3 GB ulatuses EL-is kasutatavat täiendavat mobiilse interneti mahtu.

 

Äriklientidele mõeldud Mobiilse Äri paketis suurenevad mahud järgnevalt (muutused punasega):

 

Erakliendile suunatud Mobiilse Elu pakettides on muudatused järgnevad (muutused punasega):
(muudatus puudutab ka vanemaid Mobiilse Elu pakette)

 

Lisaks muutus selle aasta alguses paketis sisalduvat mahtu ületava andmeside hind ning andmeside hind nendele klientidele, kes pole valinud paketti, mis sisaldab spetsiaalselt EL-is kasutamiseks mõeldud andmeside mahtu: alates  01.01.2019 maksab andmerändlus senise 0,007 €/MB asemel 0,0052 €/MB ja sellega seoses muutub 1 GB hind senise 7,20 €/GB asemel 5,40 €/GB.

 

Uuenenud Mobiilse Äri pakettidega saab tutvuda SIIN ning uuenenud Mobiilse Elu pakettidega SIIN.

 

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi