Eksamid koolis, varje ehitamine ja ägedate loodusfotode jahtimine täidavad Hans Markuse nädalaid enne ekspeditsiooni

#Fjällräven Polar #hans markus antson

Kuigi osalemine Fjällräven Polari ekspeditsioonil tuli Hans Markuse ellu “täiesti kogemata”, nagu ta ise selgitab, käib praegu tõsine töö ettevalmistustega, et olla pikaks ja põnevaks retkeks aprilliks igati vormis. Hans Markus käis Digitarga saate stuudios, et pikemalt oma tegemistest kõneleda ja põgus vahekokkuvõte teha.

Vaata täispikka intervjuud Hans Markus Antsoniga.

Polaarekspeditsioon toimub aprillis 2016, enne sda aga võid Hans Markuse blogi ja videopostitusi jälgida Digitargas iga nädal aadressil Digitark.ee/HansMarkus
Polaarekspeditsioon toimub aprillis 2016, enne seda aga võid Hans Markuse blogi ja videopostitusi jälgida iga nädal Digitargas aadressil Digitark.ee/HansMarkus.
ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid