Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Eestis saab olümpiat jälgida Eurosport Playeri vahendusel


Eestis saab esmakordselt eesseisvate olümpiamängude programmi jälgida Eurosport Playeri mobiiliäpi ja veebilahenduse kaudu, mida saavad tasuta kasutada kõik Telia TV Lisakanalite paketi tellijad.

 

 

Alates 1. veebruarist 2018 on Telia TV Lisakanalite paketi tellinud erakliendile Eurosport Playeri äpi ja veebilahenduse kasutamine tasuta. Pakkumine kehtib nii eesti kui vene lisakanalite paketi klientidele, kelle e-posti aadressile on saadetud unikaalne sooduskood, mis võimaldab teenust kasutama hakata. Sooduskood edastatakse ka kõigile uutele klientidele, kes tellivad Telia Lisakanalite paketi.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik märkis, et kuna Pyeongchangi taliolümpia teleõigused omandas Eurosport, on Eurosport Player ideaalne võimalus, jälgimaks olümpiamängude programmi.

“Eurosport Player on kasutatav nii mobiiliäpi kui ka veebilehe rakendusena, mille abil saab jälgida Eurosport 1 ja Eurosport 2 kanaleid, uudiseid, otseülekandeid ja palju muud. Spordisõpradele on see kindlasti hea uudis, kuna Eestis pole varem sarnast võimalust pakutud,” sõnas Kiik, kelle sõnul saab lisaks eesseisvale taliolümpiale Eurosport Playeri vahendusel jälgida ka kõiki teisi Eurospordi kanalite ülekandeid.

Eurosport Player on kasutatav veebis ning iOSi, Androidi, tvOSi (Apple TV) ja Chromecasti rakendusena. Lisaks võimaldab Eurosport Player 7 päeva ulatuses järelevaatamist.

Eurosport Playeri kavaga saab tutvuda siin. 

 

Eurosport Playeri kasutamiseks tuleb läbida järgmised sammud:

 

  • Mine Eurosport Playeri veebilehele
  • Sisesta oma sooduskood, mis on saadetud sinu e-postile
  • Registreeri end kasutajaks, sisestades oma e-posti aadress ja parool
  • Laadi alla Eurosport Playeri äpp või mine Eurosport Playeri veebilehele 
  • Logi sisse (punktis 3 sisestatud registreerimisdetailidega)
  • Pärast neid samme saabki kasutama hakata Eurosport Playerit!

 

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi