Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Sel nädalal algas Telia e-poes Sony uue tipptelefoni Xperia 1 eelmüük, mis ühtlasi tähistab Sony tippmudelite taasjõudmist Telia Eesti tooteportfelli.

 

Sony Xperia 1 eelmüük kestab Telia e-poes 13. maist kuni 2. juuni hilisõhtuni. Eelmüügi ajal telefoni ostnud kliendid saavad seadmega tasuta kaasa kvaliteetsed Sony juhtmevabad ja mürasummutavad kõrvaklapid väärtusega 159 €.

Telefoni tavamüük algab 3. juunil ning alates sellest kuupäevast algavad ka eeltellijate tarned.

Sony Xperia 1  on varustatud 6,5-tollise ekraaniga, mille kasutuskogemuse muudab eriliseks 21:9 ekraanisuhe. Eeskätt tulevad uudse ekraani eelised välja telefoniga videoid vaadates või mängides.

Lisaks on telefonil kolmekordne tagakaamera ning tipptelefonile vääriline protsessor ja 128 GB mälumaht.

Uue mudeli tehniliste näitajatega saab tutvuda Telia e-poes.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi