Eesti suurim digikonverents Telia Digital Hub toob taas kokku tehnoloogiavisonäärid

#5G #Telia Digital Hub

10. novembril toimub juba teist korda Kultuurikatlas ja üle veebi Eesti suurim digitaliseerimise konverents, mida korraldab Telia koostöös Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumiga. Esinejate seas on mainekaid digitaliseerimise visionääre Euroopast ja Eesti juhtivaid arvamusliidreid, kes räägivad digitaliseerimise tulevikusuundadest ning jagavad uusi ideid ja tehnoloogiamaastiku värskeimat infot.

 

Sel aastal on konverentsi üheks kandvaks teemaks 5G. Erinevate prognooside kohaselt saab 5G-st seninähtutest kõige kiiremini arenev ja suurima mõjuga tehnoloogia, mis suure tõenäosusega loob meie igapäevaelus järgmise kümne aastaga selliseid muutuseid, mida meil on praegu raske isegi ette kujutada. 5G tehnoloogia on oma eelkäijast ehk 4G-st parem mitmel viisil, pakkudes kuni 10 korda suuremad ühenduste kiirusi, kuni 10 korda väiksemat hilistumist, kuni 100 korda rohkem teenindatavaid asjade interneti seadmeid ja kuni 90% madalamat energiatarbimist.

Konverentsil arutame, millistes valdkondades võiks Eestis 5G tehnoloogiast kõige rohkem kasu olla ning milliseid uusi võimalusi see ettevõtetele avab.

Teemat avavad mainekad visionäärid Allison Kirkby, Telia Company president ja tegevjuht, Shivvy Jervis, futuroloog ja FutureScape 248 Lab asutaja ning Prof Derek O’Keeffe, physicianeer.

Mahukas konverentsi programm sisaldab ligi 50 arutelu ja ettekannet, mis toimuvad viies erinevas striimis.

Telia Digital Hubil osalemiseks saab registreeruda siin.

Ürituse EKSPO-alal on kohal Eesti olulisimad tehnoloogiaettevõtted, kus saab tutvuda nende uusimate lahendustega. Tehnoloogiaettevõtteid usutleb Guru Baris zone.ee resident-häkker Peeter Marvet.

 

Kommentaarid