Eesti esimene kuutasuline arvutite turvalahendus väikefirmadele


arvutikaitse-suur-pilt_220x.jpgVäiksematele äriklientide jaoks tõi Elion turule turvalahenduse, mis ühendab viiruse-, rämpsposti- ja nuhkvara tõrje ning tulemüüri üheks teenuseks. Elioni Äri arvutikaitse eripäraks on võimalus tasuda ühekordse suurema litsentsitasu asemel soodsat kuutasu. Aasta lõpuni vaktsineerib Elion internetiviiruste vastu kolm ettevõtte arvutit tasuta.

Väiksema ettevõtte ja kodukontori puhul on kuutasuline lahendus oluliselt soodsam ja lihtsam, kui soetada kord aastas suurema summa eest üks või mitu litsenti. Kuutasu on iga kuu sama suur ning samuti ei pea sa meeles pidama, millal litsents lõppema hakkab.

Lahenduse põhineb juhtiva viirustõrje tootja F-secure tarkvaral
ariarvutikaitse11.jpg Lahendus põhineb maailma juhtiva turvalahenduste tootja F-secure tarkvaral, mis ennekõike on siiani silma paistnud hea töökindluse ning kiire reageerimisega internetirünnetele. Suurematele viiruspuhangutele suudab F-secure töötada välja kaitse ning tarkvara uuenduse keskmiselt 2-4 tunniga. Enamike konkureerivate tootjate (näiteks Trend Micro, Symantec, McAfee) reageerimisaeg on üle 6 tunni. Tarkvara uuendused toimuvad automaatselt ning Elion pakub teenusele ka ööpäevaringset teenuse tuge.

Veebipõhisest jälgimiskeskkonnast saab ülevaate litsentsidest ja püütud viirustest
ariarvutikaitse2.jpgÄri arvutikaitse erinevuseks võrreldes eraklientide Arvutikaitsega on veebipõhine jälgimiskeskkond, kust saad ise lihtsasti ülevaate ettevõttele tellitud litsentsidest, viimastest püütud viirustest ning arvutite hetke turvatasemest (vt ülemist pilti).

Portaali abil saab ka litsentse vajadusel vabastada ning teisele arvutile ümber tõsta (vt alumist pilti). Samuti on võimalik jälgida, kas kõigil arvutitel on tarkvara uuendatud ning millal ja milliseid viirusi on leitud ning kõrvaldatud. Portaal on 24/7 interneti kaudu kättesaadav igast internetiühendusega arvutist.

Hind vaid 49 krooni kuus
Kui tavapäraselt tuleb ettevõttel aastase viirusetõrje litsentsi eest korraga välja käia suurem summa, siis Äri Arvutikaitse on kuutasuline ja seejuures ka väga soodsa hinnaga. Ühe litsentsi hind on 49 kr/kuus (lisandub käibemaks). Nagu öeldud, saad kolmel arvutil kasutada Äri arvutikaitset aasta lõpuni tasuta.

Telli internetist, teenus aktiveerub kohe pärast tarkvara installeerimist
Äri arvutikaitsega saab kiiresti ja mugavalt liituda Elioni e-teeninduses ning seejärel vajaliku tarkvara internetist alla laadida. Teenus aktiveerub kohe pärast arvutisse installeerimist ning tarkvara käivitamist. Ettevõtetele erakliendi Arvutikaitset enam ei müüda, ainult Äri arvutikaitset. Juba varem tellitud Arvutikaitse litsentsid kehtivad edasi.

Lisainfot Äri arvutikaitse kohta saab lugeda siit.

Ajaveebide konkursi idee autor ja korraldaja. Mees, kes teab palju moodsatest interneti kaudu toimivatest suhtluskanalitest ja jagab neid teadmisi ka Digitargas. Tema teine lemmikteema on fotograafia ja kõik sellega seonduv. Oma igapäevatöös tegeleb Tõnis selliste oluliste asjadega nagu kodulehed, e-post ja veebimajutus.

Kommentaarid