Audio-Technica kõrvaklapid on võimsad ning sobivad seetõttu hästi just lemmikmuusika kuulamiseks telefonist ja Spotifyst – samuti on neid saadaval väga erinevas hinnaklassis, mille hulgast leiab igaüks endale just õiged.

Audio-Technica kõrvaklapid

ATH-MSR7NC

Kõrvaklapid Audio-Technica ATH-M70X ja Audio-Technica ATH-M50X pakuvad vastupidavust, kvaliteetset heli ja pikaajalist mugavust. Kõrge kvaliteediga konstruktsioon ja hea müraisolatsioon teevad neist suurepärase valiku stuudiotööks või kodukasutuseks. Vali kas stiilsed mustad või trendikad valged!

Soodsamast hinnaklassist kõrvaklapid Audio-Technica ATH-M20X samuti profitasemel puhast heli ja on seetõttu mugavad kasutada kas kodus, tänaval või stuudios.

Klapid pakuvad vastupidavust, kvaliteetset heli ja pikaajalist mugavust.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leids üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid