Digitark teeb 2. aprillil toimuvast MängudeÖÖ-st videokokkuvõtte

#arvutimängud #mängudeöö #mängukonsoolid

MängudeÖÖ kaaskorraldaja Sten Kohlmann käis Digitarga stuudios kõnelemas, milleks MängudeÖÖd korraldatakse, kellele see mõeldud on ja mida seal tehakse.

Digitark teeb 2. aprillil 21–05 Tallinnas Solarise Apollos toimuvast MängudeÖÖ-st ka videokokkuvõtte.

Ei ole tähtis, kas oled juba pikaajaline mängur või alles uustulnuk videomängude maailmas – 2. aprillil Apollo Kino Solarises järjekordselt aset leidev MängudeÖÖ pakub igale inimesele lahedaid kogemusi!

Eesti kõige lahedam ja mitmekülgsem videomängudele pühendatud üritustesari koondab endas kõige uuemad mängud, pingelised võistlused kinosaalides, toredad inimesed ja mõnusa muusika.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid