IFA rahvusvaheline koduelektroonika mess on aasta suursndmus digitehnolooiate arengust huvitunutele.

Digitarga ülevaade: Berliinis toimub 2.–7. septembril koduelektroonika mess IFA

#berliin #ifa #ifa2016 #koduelektroonika mess

Peaaegu nädala Berliinis toimuvale koduelektroonika väljanäitusele tulevad 2.–7. septembril kokku sajad koduelektroonika ja digividinate tootjad ja turustajad, et näidata, mida on arenduslaborid aasta jooksul suutnud välja mõelda ja kokku tinutada. Kõneainet pakub IFA nii toimumise päevadel – eriti suured on muidugi ootused esindusbrändidele nagu Sony, Samsung jt –, aga ka kuudeks pärast messi.

Digitark teeb IFA-st ülevaateid terve selle kestuse ajal ning vahendab sõnas ja pildis põnevamaid uudiseid ka otse kohapealt.

Igal aastal on meesil külastajate tähelepanu fookuses mõni uus ja põnev tehnoloogia. Mis saab selleks sellel aastal?
Igal aastal on messil külastajate tähelepanu keskmes mõni uus ja põnev tehnoloogia. Mis saab selleks tänavu? Foto: Scanpix
ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid