Digitarga SAADE: uus Eesti telekanal Inspira jõuab vaatajani 23. jaanuaril

#Birjo Kiik #Inspira #telia tv #uus telekanal

Juba 23. jaanuaril jõuab kõigi Telia TV teenuse kasutajateni uus telekanal Inspira.


Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik märkis, et Inspira kanal on oma sisult suunatud kõigile, kes peavad lugu inspireerivast meelelahutusest, dokumentalistikast, spordist ja põnevatest filmidest-sarjadest.

„Kanali peamine sihtgrupp on 30-35-aastased ja vanemad ehk inimesed, kellel on muuhulgas traditsioonilise televisiooni vaatamise harjumus. Alustame nn tavapärasest telekanalist ja teeme kindlasti edaspidi lahendusi sellele juurde, seda nii põneva sisu kui uute tehnoloogiliste arenduste vaates,“ sõnas Kiik.

Inspiras fookuses saab olema kolm sammast: sport ehk Eesti profid maailmatasemel, meelelahutus ehk Eestis esmakordselt ja lokaliseeritud kujul linastuvad uued seriaalid-filmid-dokumentaalid ning erinevad kohalikud, oma-, ja koostööprojektid. Viimaste hulka kuuluvad kontserdid, otsesaated, Antarktika 200 ekspeditsioonist sündiv 10-osaline Bellingshauseni teleseriaal jne. Nendes kolmes sambas saab kõigis olema piisaval hulgal hitte.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid