Digitarga ostusoovitus: tahvelarvutiga Lenovo Yoga Tab 3 Pro saad MINU.TV projitseerida seinale või lakke

#Lenovo #Lenovo Yoga Tab 3 Pro #maarit mäeveer #minu.tv #minutv #müügihitid #ostusoovitused #Yoga Tab

Lenovo uus tahvelarvuti Yoga Tab 3 Pro sisaldab tugijala küljes ka pisikest, aga piisavalt võimast projektorit, mistõttu sobib nutiseade ideaalselt just neile kasutajatele, kes soovivad vaadata näiteks MINU.TV mobiilset teleprogrammi, otsustades ise, kust seda parasjagu siis vaadata – tabi ekraanilt, seinalt või hoopis magamistoa laest.

Avarda oma teleka vaatamise piire!
Avarda oma telekavaatamise piire!

Yoga Tab 3-e projektor suudab tekitada kuni 70“ suuruse “ekraani” ja mida pimedamas toas viibid, seda erksam on pilt. Kiire neljatuumalise Intel Atomi protsessoriga ning 2 GB RAM mäluga töötavad rakendused ja videote vaatamine tahvlis sujuvalt.

QHD ehk resolutsiooniga 2560 x 1600 pikslit ekraanil on selge ja terav pilt mängimisel ning ka lihtsalt veebis surfamisel tabi ekraanil. Isikupärane tugijalg võimaldab tahvelarvuti asetada pinnale kahes erinevas asendis või hoopis riputada nagi külge.

50 luumeni valgustugevusega pööratav projektor projitseerib ekraanipildi kuni 70“ suuruselt seinale või muule pinnale.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid