Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Samsungi ametliku teaservideo põhjal võib eeldada, et uue telefoni suurimaks müügiargumendiks saab selle kaamera. Foto: Youtube

Digitarga live-blogi: Samsung Galaxy S9 esitlus 25. veebruaril

#galaxy s9 #lipulaevad #pressikonverents #samsung

Päev pärast Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva näitab Samsung maailmale oma mobiiliportfelli 2018. aasta uhkeimat isendit Samsung Galaxy S9. Milline see on ja kas sellest võiks saada sinu järgmine telefon, vaata Digitarga live-blogist pühapäeval algusega kell 19.00.

Uudis hakkab täienema jooksvalt, kuid seniks vaata üle suurimad kuuldused veel avaldamata telefonist.

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 20:02

Samsung Galaxy S9 ja S9+ on poodides saadaval alates 16. märsist. Eelmüük on juba alanud! Ostes oma telefoni eelmüügist, saad selle kätte 7 päeva enne teisi.

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 20:00

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 19:58

Samsung Knox tagab turvalisuse ning telefonis olevate andmete kaitstuse tasemel, mida usaldavad isegi riigiinstitutsioonid ning suurettevõtted.

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 19:56

Samsung Pay – makselahendus, mis töötab juba enam kui 20 turul. Eestis siiski veel mitte … (vihje: seniks aitab hädast välja mTasku).

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 19:55

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 19:53

Rööprähklemise lihtsustamiseks on uusi telefone võimalik kasutada ka landscape formaadis ehk “külili”. Sama võimalus on praegu olemas näiteks iPhone’i suurematel mudelitel.

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 19:51

Lavale astus Matt Norton, kes on Samsungi tooteportfelli osakonna direktor, kelle sõnul on nii S9 kui S9+ kuvasuhtega 18.5:9, mis on sama ka praegustel lipulaevadel S8 ja S8+.

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 19:50

Lisaks vingele kaamerale, on õnneks vinge ka telefon ise. Samsung Galaxy S9 ja S9+ on esimesed Samsungi telefonid, mis tulevad müügile stereokõlaritega ning loomulikult ei jäetud mainimata kõrvaklapipesa olemasolu, mida suurimal konkurendil enam ei ole…

Taavi Õmblus 25. veebruar 2018 19:46

Kõvasti töötunde on kulutatud ka virtuaalse abimehe Bixby arendamisele. Lisaks paljule muule, suudab Bixby reaalajas tõlkida mida iganes oma kaamera ette paned. Lihtsama kasutamise nimel on Bixby integreeritud otse kaamerarakendusse. Kas Bixby saab vastu Google’i ja Apple’i virtuaalsetele assistentidele?

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid