Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Samsungi ametliku teaservideo põhjal võib eeldada, et uue telefoni suurimaks müügiargumendiks saab selle kaamera. Foto: Youtube

Digitarga live-blogi: Samsung Galaxy S9 esitlus 25. veebruaril

#galaxy s9 #lipulaevad #pressikonverents #samsung

Päev pärast Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva näitab Samsung maailmale oma mobiiliportfelli 2018. aasta uhkeimat isendit Samsung Galaxy S9. Milline see on ja kas sellest võiks saada sinu järgmine telefon, vaata Digitarga live-blogist pühapäeval algusega kell 19.00.

Uudis hakkab täienema jooksvalt, kuid seniks vaata üle suurimad kuuldused veel avaldamata telefonist.

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid