Digitarga kingisoovitus jõululaupäevaks: Parrot Airborne Cargo Travis droon, viimase hetke põnevaim jõulukink!

#droon #droonid #parrot #Parrot Airborne Cargo Travis

Selle aasta jõulupidude lemmik – Parrot Airborne Cargo Travis. Alusta uljaid õhumissioone soodsa minidrooniga ja harjuta oma lennujuhtimise oskusi. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Tugev ja põrutuskindel Parrot Airborne Cargo Travis minidroon võimaldab mitmel viisil väljendada oma loovust. Kanna väiksemaid ehitusklotse või aseta miniatuurne mängupiloot minidroonile. Tee oma droonilend lõbusaks ja meeldejäävaks.

Seadme lennukiirus on kuni 18 km/h, mistõttu on võimalik suunastabiilsuse abil teha drooniga täiuslikke ja äärmuslikke pöördeid. Minidrooni aku kestab kuni 9 minutit ja on taaslaetud 25 minutiga.

Lisaks on minidroon varustatud vertikaalse kaameraga, mis võimaldab pildistada õhust. Lennuta drooni vastutustundlikult ning kindlasti kasuta propellerikaitsmeid, mis muudavad drooni vastupidavamaks ja ohutumaks!

EMT ja Elioni kliendihind 99 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
  • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid