Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Kaisa soovitab jõulukingiks nutikat klapiga nuputelefoni LG Wine Smart.

Digitarga kingikalender 6. detsembril: Kaisa näitab nutikat klapitelefoni LG Wine Smart

#lg #lg wine smart #wine smart

Nutitelefoni võimekusega nuppudega klapitelefon on tõeline nostalgia ja nutikas nüüdisaeg ühes seadmes koos – see on parim jõulukink neile, kellele meeldib kõik, mida saab kirjeldada sõnaga retro või kes alles teevad nutimaailmas esimesi suuremaid samme. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Soodne ja nutikas LG Wine Spart on 3,2-tollise IPS-ekraaniga klapiga nutitelefon, millel on neljatuumaline protsessor, 4 GB sisemist mälu, 1 GB põhimälu, kiire 4G LTE mobiilne andmeside, GPS ja WiFi. 3 Mpix kaameraga jäädvustatud pilte saad kiirelt ja mugavalt jagada sotsiaalvõrgustikes kas mobiilse interneti või WiFi vahendusel.

EMT ja Elioni kliendihind 179 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

 • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
 • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
 • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
 • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

 • mobiiltelefon LG Wine Smart (punane või sinine)
  https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-lg-wine-smart-(punane)/LGH410.ABALRK
 • Loe lähemalt tehnoloogiaportaalist Digitark!
  https://digitark.ee/search/LG+Wine+Smart/
 • Tutvu lähemalt ka toote tehniliste andmetega ning sarnaste või kingisoovitusega kokku sobivate toodetega EMT ja Elioni e-poes – telefonid, arvutid, telerid, kaamerad, heliseadmed, spordi ja vaba aja ning teenuste seadmed ning nädalapakkumised!
  https://www.emt.ee/ul/joulud/

 

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid