Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Karmen näitab kingikalendris veekindlat tahvelarvutit Sony Xperia Tablet Z4 10.1

Digitarga kingikalender 5. detsembril: tahvelarvuti Sony Xperia Tablet Z4 10.1″ 32 GB 4G + WiFi

#sony #Sony Xperia Tablet Z4 #tahvelarvuti

Õhukese ja kerge tahvelarvutiga võid mängida või internetis surfata kasvõi vannis olles, sest see on IP68 veekindlusega – parim jõulukink oma lapsele või vannilembesele sõbrannale! Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Kõigest 6,1 mm paksune ning IP68 vee- ja tolmukindel tahvelarvuti tagab rikkaliku multimeedia vaatamise kogemuse 2K (2560 x 1600 pix) resolutsiooniga ekraanil.

Sukeldu mängumaailma või videote vaatamisse lisaks kvaliteetsele 2K ekraaniresolutsioonile ka kvaliteetse Hi-Res Audioga, mis kohandab heli vastavalt ühendatud heliseadmele nagu kõrvaklapid või kõlarid.

Kerge ja õhuke tahvelarvuti on mõeldud igapäevaseks kaaslaseks ja seetõttu on ta varustatud kvaliteetse 8,1 Mpix tagumise kaameraga ja 5 Mpix esikaameraga, et jäädvustada hetki ümbritsevast või pildistada “enekaid”.

 

EMT ja Elioni kliendihind 689 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

 • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
 • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
 • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
 • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

 • tahvelarvuti Sony Xperia Tablet Z4 10.1″ 32 GB 4G + WiFi (valge)
  https://pood.elion.ee/productInfo/166/tahvelarvuti-sony-xperia-tablet-z4-10-1-32-gb-4g-wifi-(valge)/1294-3804
 • Loe lähemalt tehnoloogiaportaalist Digitark!
  https://digitark.ee/search/tahvelarvuti/
 • Tutvu lähemalt ka toote tehniliste andmetega ning sarnaste või kingisoovitusega kokku sobivate toodetega EMT ja Elioni e-poes – telefonid, arvutid, telerid, kaamerad, heliseadmed, spordi ja vaba aja ning teenuste seadmed ning nädalapakkumised!
  https://www.emt.ee/ul/joulud/

 

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid