Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Digipäkapikk Leelo tutvustab nutikat, soodsa hinnaga ja nõgusa ekraaniga mobiiltelefoni LG Spirit.

Digitarga kingikalender 4. detsembril: kuldne või must mobiiltelefon LG Spirit – võida sõbrale jõulukink!

#lg #lg spirit

Nõgusa ekraani ja soliidse disainiga nutitelefon LG Spirit on soodne, aga võimekas. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

4,7-tolline selge IPS LCD ekraaniga nutitelefon LG Spirit, millel on 1,2 GHz neljatuumaline protsessor, 8 GB telefonimälu. 1 GB põhimälu ja 8 Mpix kaamera, millega jäädvustad meeldejäävaid hetki või hoopis filmid 1080p kvaliteediga videot. Kiire mobiilne andmeside tagab kiire ja sujuva sirvimise veebis.

EMT ja Elioni kliendihind 159 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

 • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
 • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
 • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
 • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

 • mobiiltelefon LG Spirit (kuldne või must)
  https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-lg-spirit-(kuldne)/LGH440N.ABALKG
 • Loe lähemalt tehnoloogiaportaalist Digitark!
  https://digitark.ee/search/nutitelefon/
 • Tutvu lähemalt ka toote tehniliste andmetega ning sarnaste või kingisoovitusega kokku sobivate toodetega EMT ja Elioni e-poes – telefonid, arvutid, telerid, kaamerad, heliseadmed, spordi ja vaba aja ning teenuste seadmed ning nädalapakkumised!
  https://www.emt.ee/ul/joulud/

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid