Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Maarja tutvustab tahvelarvutit, mis sobib nii mängimiseks, suhtlemiseks kui ka töö tegemiseks.

Digitarga kingikalender 23. detsembril: praktiline ning võimekas tahvelarvuti mängude mängimiseks või videote vaatamiseks

#Lenovo #Lenovo Tab 2 #tahvelarvuti

Lenovo Tab 2 A10-70 pakub selle omanikule Dolby Atmos Cinematic Moving Audiot ja selget 10.1“ Full HD ekraani rikkalikuks multimeedia-kogemuseks. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Loe e-raamatuid, surfa veebis, vaata videoid või mängi piisava võimekusega tahvelarvutil, mis on kerge ja mugavate mõõtmetega, et endaga igal pool kaasas kanda.

Detailse videopildi tagab Full HD 10,1-tolline selge ekraan ja Dolby Atmos hoolitseb täiusliku helikvaliteedi eest. 4G kiire mobiilne internet tagab sujuva videote või heli voogedastuse interneti avarustest.

Selle tootega saad tasuta kaasa 50 GB mobiilset internetti ja võimaluse soetada soodushinnaga eestikeelse Microsoft Office 365 Personal (32-bit/x64).

EMT ja Elioni kliendihind 249 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
  • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid