Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Katrin leidis Digitarga kingikalendrist mürtsu ja kärtsu, Marshallilt ikka.

Digitarga kingikalender 18. detsembril: pühendunud muusikafänni unistuste jõulukomplekt Marshallilt

#marshall #Marshall London #telefoniümbris

Marshall London on telefon inimesele, kes armastab muusikat. Võimsa bassi ja stiilse retro-välimusega kõlar Marshall Stanmore täiendab telefoni rokkstaarilikkust väärikalt, stiilsed kaaned aga kaitsevad telefoni kahjustuste eest, et muusika kestaks. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Marshall London on ainulaadsete omaduste ja suurepärase heliga muusikatelefon. Nutikal seadmel on vinge disainiga keritav helitugevuse nupp, topelt kõrvaklappide kasutamise võimalus ja uudne M-nupp, mis tagab kiirelt ligipääsu oma lemmikmuusikale.

Erakordse elamuse loovad spetsiaalne helikaart ja muusikatelefoni võimekus mängida FLAC-formaadis helifaile. Marshall London kannab endas tõelist rock’n’roll’i DNA-d. Võimsa bassiga ja stiilse retrovälimusega kõlarit Stanmore on lihtne telefoniga ühendada.

Retrodisainiga ja nüüdisaegse tehnoloogiaga Marshall Stanmore’i bluetooth-kõlar pakub puhast ja kvaliteetset heli. Ühenda oma mobiilne seade bluetooth-ühenduse kaudu ja naudi oma lemmikmuusikat.

Lisaks saab ühendada kõlarit RCA või optilise kaabliga ning 3,5 mm audiosisendi kaudu oma süle-, laua- ja tahvelarvuti, mobiili või MP3-mängijaga. Kõlari külge saab ühendada ka vinüülimängija või kasutades opical-kaablit, võid ühendada Stanmore’i ka oma televiisoriga.

Marshall on varem valmistanud profitehnikat suurtele lavadele kõlarite ja võimendite näol. Nüüd, valmistades kõlareid ka kodukasutuseks, on helikvaliteet jäänud samaks.

Kanna oma Marshall Londoni telefoni, kaarte ja sularaha vastupidavas rahakoti-tüüpi ümbrises. Ümbrise välispind, millel on Marshalli logo, on valmistatud vinüülist ning sisemine pool punasest velvetist. Ülemisel serval paikneva väikese messingust rõnga abil saad telefoni kiiresti taskust välja võtta või hoopis kaelapaela abil seda mugavalt endaga kaasas kanda.

EMT ja Elioni kliendihind telefonile 499 €, kõlarile  399 € ja kaantele 29 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
  • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Kommentaarid