Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Rein näitab uhket, ilusa pildiga 55'' LED-telerit LG LF630V, mis on kestev jõuluking aastateks.

Digitarga kingikalender 15. detsembril: iga nurga alt vaadates ilusa ja selge pildiga 55” LED-teler LG LF630V

#lg #nutiteler #nutitv #smart tv

Selle 55’’ LG teleriga võid naabri ees uhkustada. Eriti rõõmustav on see, et teleril on Elioni nutiTV rakendus juba sees – eraldi digiboksi polegi vaja! Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Sellel mudelil on IPS-paneel, mis inimkeeli tähendab, et teleri pilt on iga nurga alt vaadates ilus ja selge. IPS-paneel pakub algse pildiga võimalikult sarnaseid värve, mis on loomulikud ja silmadele mugavad. Samuti on IPS-paneelid tugevamad kui teised paneelid.

Väga palju on vaeva nähtud Smart TV arendamisega. WebOS 2.0-l töötav Smart TV on lõbus ja lihtne.

Teleril on küll olemas sisse ehitatud wifi võimalus, aga kui on soov kasutada Elioni nutiTV rakendust, siis peab teler olema internetti ühendatud juhtmega.

EMT ja Elioni kliendihind 949 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
  • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid