Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Peep võttis kingisoovituste kotist välja võimsad Bang & Olufseni S3 Play kõlarit, millega võib teha võimsa peo nii kodus kui kontoris.

Digitarga kingikalender 12. detsembril: naudi muusikat Bang & Olufsen S3 Play bluetooth-kõlaritega

#Bang & Olufsen #Bang & Olufsen S3 Play #Bluetooth #kõlar #muusika #S3 Play

Suurepärase kõlaga bluetooth-kõlar, mis rõõmustab saajat nii omanäolise disaini kui ka harmoonilise heliga – kokku võib omavahel ühendada kuni neli kõlarit, saavutamaks ruumis täiusliku heli. Jaga seda kingisoovitust Facebookis kolme sõbra või lähedasega, kes sinu arvates just sellist digitarka jõulukinki vääriksid, lisa #kingikalender #digitark ning su armas jõulusoov võibki tõeks saada! Kui oled Instagrami-fänn, postita @Sõbrale, kelleta ei saa, hoopis armas videotervitus, lisa #kingikalender #digitark ning jää ootama häid uudiseid jõuluvanalt. Kõike seda võid teha ka Twitteris. Jõuluimesid ju juhtub!

Bang & Olufseni S3 Play on disainikas bluetooth-kõlar, mis laseb iga mobiilse seadme kaudu muusikat kuulata. Kõlarit on võimalik ühendada arvuti või mobiilse seadmega bluetooth’i ehk sinihamba või 3,5 mm ühenduse kaudu.

Bluetooth’iga on võimalik ühendada juhtmevabalt kuni kaks kõlarit (kusjuures kõlarid teavad, kumb peab  mängima vasaku ja kumb parema kanali stereoheli) ning 3,5 mm audiokaabliga kuni neli kõlarit.

EMT ja Elioni kliendihind 399 €
Digitark.ee/kingikalender

Kuidas võita just see kingisoovitus sõbrale jõulukingiks?

See on lihtne. Mine Digitark.ee/kingikalender, vali toode ja kliki Share/Jaga, postita sotsiaalmeedias #kingikalender #digitark oma kolmele sõbrale, ja üks neist võibki saada jõuluimest puudutatud ning võita Digitargalt uhke jõulukingi!

  • Vali Digitarga kingikalendri lehelt (ee/kingikalender) üks meelepärane kingisoovitus, kliki Share/Jaga, lisa (tag’i) kolm sõpra, teemaviide #kingikalender #digitark ja jää ootama tulemusi.
  • Jaga sõbrale Instagramis oma jõulutervitust – fotot või videot –, lisa teemaviide #kingikalender #digitark ja info, mis toodet sa tahaksid just talle jõulukingiks ning miks, ja jää ootama tulemusi.
  • Kõike seda võid teha ka Twitteris.
  • Digitarga jõuluvana loosib kolm jõulukinki välja 24. detsembri keskpäeval!

Tutvu kingisoovitusega lähemalt EMT ja Elioni e-poes:

Osalemise tingimused. Tehnoloogiaportaal Digitark (digitark.ee/kingikalender ja Digitark.ee/календарь-подарков, Eesti Telekom) loosib 24. detsembril välja kõikide nende inimeste vahel, kes on kasutanud Facebooki ja/või Instagrami postitustes ajavahemikus 1.–24. detsember 2015 kell 10:00 teemaviidet ehk hashtag’i #kingikalender #digitark, kolm auhinda (kingikalendris tutvustatud toodete hulgast) ja toimetab võitnud postitustest märgitud ühele sõbrale (loosi tahtel) jõululaupäeval, 24. detsembril auhinna jõulukingina kulleriga ka kätte. Tutvu kampaania tingimustega lähemalt Digitark.ee/kingikalender.

Kommentaarid