Digitarga. 10. sünnipäeva auhinnamäng annab võimaluse võite vinget digitehnikat. Jälgi otsesaadet 14.12 kl 20.00

Sünnipäevahommik on paras aeg meelde tuletada, et Digitargal on terve päeva täna toimumas juubeli eriprogramm. Kell 12–22 on Digitark pildiga eetris, sealjuures kell 20.00 algab otsesaade KUMU-st. Otsesaates toimub ka auhinnamäng ning praegu on just paras hetk piiluda, mida auhinnaks võita saab! See, kuidas auhindu võita, selgub aga saates.

Nutitelefonid

iPhone SE 64GB koos kõrvaklappidega Beats EP

See on kindlasti kõige tummisem auhind – korralik võimas iPhone (koos Apple’i telefonide parimate omadustega), millel on 12 Mpix kaamera, mõnus kompaktne disain ja võimas töökindel sisu. Auhinnakomplekti kuuluvad ka vastupidavad kvaliteetsed kõrvaklapid!

Mobiiltelefon Apple iPhone SE
Mobiiltelefon Apple iPhone SE

Samsung Galaxy A3 2016

Samsung Galaxy A3 näeb ilus voolujooneline välja, aga lisaks sellele on tal 13 Mpix kaamera ning igatpidi võimas sisu.

Huawei P9 Lite DUal Sim

Ideaalne telefon rööprähklejatele ja asjaajajatele, kellel on kasutusel mitu telefoninumbrit. Nimelt toetab see Huawei nutitelefon kahte SIM-kaarti! Seadmel on kaks võimsat kaamerat, 13 Mpix tagumine ja 8 Mpix esimene kaamera – võiks öelda, et seega ideaalne “selfifon”!

Nutikellad ja aktiivsusmonitorid

Nutikell Samsung Gear S2 3G

Samsung Gear S2 3G on esimene nutikäekell, millel on eSim. See tähendab, et pärast aktiveerimist sobiva nutitelefoniga on võimalik nutikellalt teha kõnesid, saata sõnumeid ja kasutada äppe telefonist sõltumata. Kell näeb täitsa kella moodi välja ning sellel on ka aktiivsusmonitori funktsioone, sealhulgas pulsilugeja. Tõeline püss omasuguste seas!

Nutikell Samsung Gear S2 3G
Nutikell Samsung Gear S2 3G

Aktiivsusmonitor Polar A360 M

Polari töökindel aktiivsusmonitor, mis hoiab sinu eluviisil silma peal: näitab une kestust ja kvaliteeti, põletatud kaloreid, samme ja läbitud vahemaad ning loeb pulssi. Nutitelefoniga ühendades kuvab kell ekraanil ka telefonile tulnud teavitusi.

Tahvelarvutid

Lenovo Ideatab 3-850m Lotte

Lastesõbralik meelelahutaja ja reisikaaslane. Lenovo Ideatab sobib suurepäraselt e-raamatute lugemiseks, veebis surfamiseks või ka mängimiseks, sest võimsust on sel tahvlil piisavalt. Samas on mõõtmed parajad kõigile pereliikmetele.

Lenovo IdeaTab 3-850M Lotte
Lenovo IdeaTab 3-850M Lotte

Huawei Mediapad T1

Kiire protsessoriga viisaka välimusega Huawei tahvelarvuti, mis on piisavalt suure ekraaniga, et selle lugemine-vaatamine oleks mugav. Võimaldab nii 4G kui ka wifi-ühendust. Androidiga seadmete kasutajatele teeb kindlasti rõõmu tuttav operatsioonisüsteem.

Audio-videotehnika (+ teler)

40’’ LED-teler Hitachi HB6T62H

Terav Full HD resolutsiooniga pilt, Smart TV funktsionaalsus ja sisseehitatud wifi võimaldab teleri mugavalt ja juhtmevabalt internetti ühendada ja sealt kasvõi Youtube’i videoid vaadata või Facebookis surfata. See Hitachi teler viib küll su vaatamiskogemuse uuele tasemele.

seikluskaamera GoPro Hero5 Black

Seiklejad, rändajad ja adrenaliinikütid kasutavad oma hullude videote tegemiseks enamasti just GoProd. Meie loosime välja GoPro uusima ning võimsaima mudeli. Kaameraga saad salvestada 4K videot ja 12 Mpix, olemas on intervall- ning sarivõtte võimalus. Selle kaameraga saad ka kuni 10 meetri sügavusele vee alla minna. Väga raju kaamera!

Spordikaamera GoPro Hero5
Spordikaamera GoPro Hero5

kõrvaklapid Beats EP

Beats EP on vastupidavad ja kvaliteetsed pikaajaliseks kasutamiseks mõeldud kõrvaklapid, et saaksid nautida suurepärast heli. Kuularid on mugavalt pööratavad ja vähendavad heli lekkimist kuularitest väljapoole.

ehk Võrgustuja, Digitarga looja ja toimetaja usub ja teab, et digitehnoloogiad aitavad meie igapäevatoiminguid lihtsamaks muuta, samas aitab digitehnoloogia täita aeg-ajalt tekkivaid ajalisi (ja mõnikord ka vaimseid) tühimikke meelelahutusliku või asjaliku sisuga. «Digitehnoloogia abil vahendatud kommunikatsioon ei asenda õnneks kunagi päris silmast-silma suhtlust inimestega, kes on olulised,» rõhutab ta. E-posti peab Võrgustuja meeletu tööalase ja ka eraelulise suhtluse kiirendajaks ja hõlbustajaks, et kõik ikka tehtud saaks. «Nutitelefon annab aga vabaduse liikuda ja olla samas olulistel hetkedel kättesaadav,» sõnab ta ja lisab, et eriti oluline on nutifon kriisisituatsioonide või kitsaskohtade operatiivsel lahendamisel. «Ma isegi ei julge ette kujutada seda ajakulu, mis mul oleks ametialases suhtluses, kui peaksin kõiki allkirju kuskil teenindustes andmas käima või paberpostiga saatma,» kiidab ta digiallkirjastamist. «Tean, et veel kümmekond aastat tagasi oli see reeglina nii, kuid see on üks kõige suuremaid mugavusi, mida ühe riigi kodanikule on võimalik anda.» Oma digitarklust jagab ta lihtsalt põhjusel: et inimestel oleks kõigist vidinatest, mida nad endaga kaasas kannavad või kodus hoiavad, ka praktilist kasu ja et see nende elukvaliteeti parandaks.

Kommentaarid