Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Brave World konverentsil räägivad eksperdid tehnoloogiakeskse maailma inimestest

#konverents #tehnoloogia

10. mail toimub Tallinnas konverents, millel ei esitata ühtegi presentatsiooni – inimeselt inimesele jagavad parimaid praktikaid julged ettevõtjad ning tehnoloogiaeksperdid Silicon Valleyst Singapurini. Brave World konverents keskendub teemadele, mis puudutavad tehnoloogiakeskse maailma kontekstis inimest, juhtimist, töötamist ja tulevikutööd. Konverentsipäeva jooksul saavad kõik huvilised tutvust teha humanoidrobot Pepperiga, kes tavaliselt tervitab ja abistab külalisi Telia peakontoris.

 

Teiste seas esinevad Euroopa Parlamendi saadik Kaja Kallas, Start-upide nõustaja ja investor Martin Sokk, kes on varasemalt olnud Transferwise’i tootearendusjuht, Ayesha Khanna Singapurist – kes on kaasasutaja ja tegevjuht ettevõttes ADDO AI, mille ajakiri Forbes valis üheks Aasia parimaks tehisintellektiga seonduvaid teemasid konsulteerivaks ettevõtteks, Pranjal Deo, Google Search app ja Google Play Services tehnoloogiatiimi juht Google Silicon Valley’st, Farid Shokrieh Teheranist, kes on turundusagentuuri Four Mind Advertising Agency kaasasutaja.

“Tulevikuettevõte juhid on võrdsed liikmed mitmekesistes tiimides, kus kõik soovivad ühiselt teenida klientide huve. Kiiresti muutuvas maailmas peab innovatsioon olema pidev ja õnnestuda on võimalik vaid mitmekesiste, kogenud ja stabiilsete meeskondade kaudu, kus jõutakse ideedeni üksteiste kompetentside kaudu. Nii tekib täiesti uus teadmine, mis ületab üksikute meeskonnaliikmete individuaalsed võimed. Juhid peavad tagama, et keskkond soodustaks sellist kasvu. Nad peavad inspireerima läbi kire, mis aitab jõuda ühise suure unistuseni,” rääkis konverentsil tulevikujuhtimise paneelis osalev Telia erakliendiüksuse direktor Holger Haljand

Kuidas mõjutavad ettevõtteid ja töötegemist uued tehnoloogiad, missugused oskused maksavad tööjõuturul ning kuidas juhtida targalt meeskondi ning inimesi? Need on teemad, mida arutame Brave World konverentsil,“ rääkis konverentsi korraldaja ja Superheroes programmi eestvedaja Eva K Ponomarjov. „Brave World konverentsile toome maailma parimad praktikad koju kätte.“

Brave World konverentsi töökeel on inglise keel. Konverentsi korraldamisele aitavad kaasa: British Council, Embassy of the United States of America, LHV, Telia, British Embassy Tallinn, Brand Manual, Elamusstuudio, Superheroes, Reflex Design Agency.

Koht ja aeg: 10. mail kell 9.00–18.00 Tallinnas NO99 teatris (Sakala 3).

Täpsem info: braveworldconference.com

 

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi