USA-sse reisija saab kasutada senisest 2,5 korda enam mobiilse interneti mahtu sama hinnaga. Foto: Unsplash

Ameerika Ühendriikidesse reisib iga päev Eestist sadu inimesi – mõned sõidavad puhkama, teised jälle ärireisile. Ameerikat avastades kulub suurlinnu ja väikekülasid mööda seigeldes ära kvaliteetne andmeside, et olla kodustega ühenduses, jagada emotsioone ja fotosid-videoid sotsiaalvõrgustikes ning navigeerida huvipakkuvasse paika kiirest ja lühemat teed pidi.

Telia ja Diil toovad alates 15. juulist turule uue mobiilse andmeside Nädalapaketi USA suunal, mille tellijad saavad kasutada USA-s reisides senise pakkumisega võrreldes kaks ja pool korda enam andmesidemahtu ja seda sama raha eest.

Kui seni sai Ameerika Ühendriikides kasutada Nädalapaketiga valitud riikides 400 megabaidi ulatuses mobiilset andmesidet, siis alates 15. juulist on uue Nädalapaketiga võimalik kasutada kuni 1 GB nädalas.

“Igas kuus reisivad USA-sse sajad Telia kliendid, kelle nõudlus mobiilse andmeside vastu näitab selget kasvu,” märkis Telia Eesti teenuste juht Helve Rammul. “Soovime neile vastu tulla ja võimaldada senisest muretumat mobiilse interneti kasutamist Ameerika Ühendriikides.” Rammuli kinnitusel on 1 GB aktiivsemale kasutajale nädalas piisav maht.

 “Samuti on meil USA-s kahe populaarsema operaatori (AT&T ning T-Mobile) võrgus 4G-ühendus, mis tagab mobiilse interneti kasutamisel sama hea kvaliteedi kui Eestis.”

USA suurlinnad on küll põnevad avastada, aga näiteks tuleb kasuks kohapeal Google Mapsi rakenduse kasutamine, et kiirel visiidil kõik vajalik õigeaegselt üles leida. Foto: Unsplash
USA suurlinnad on küll põnevad avastada, aga kasuks tuleb kohapeal näiteks Google Mapsi rakenduse kasutamine, et kiirel visiidil kõik vajalik õigeaegselt üles leida. Foto: Unsplash

Teenust Nädalapakett Ameerika Ühendriikides saab kasutada kuni andmemahu (1 GB) täitumiseni või perioodi (7 päeva ehk 168 tundi) lõppemiseni alates selle aktiveerimisest.

1 GB ärakasutamisel rakendub andmeside päevalagi, mis kehtib Ameerika Ühendriikides. Seejuures säilib kliendil õigus tellida uus Nädalapakett maksumusega 24,95 eurot.

Nädalapaketti saab tellida vaid SMS-i teel, nagu ka teisi pakette, saates sõnumi sisuga “NADAL USA” numbrile 9560. Nädalapaketti saab ka ette tellida, aga mitte rohkem kui 7 päeva enne selle reaalset kasutama hakkamist.

Nädalapakett aktiveeritakse esimese kasutuskorraga Ameerika Ühendriikide operaatori võrgus ja siis saab seda kasutada 168 tundi ehk 7 päeva.

Pakkumine kehtib kõigile Telia ja Diili lepinguliste era- ja äriklientidele ning kõnekaardi klientidele (Diil, Super, Simpel).

Reisimine Euroopas:

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid