Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Vahel on vaja ka vihmaga sõnumeid kontrollida, aga päris vee alla ei sobi ükski telefon.

Telias tuli 23. septembri hommikul müüki iPhone 7 ning esimesed õnnelikud said käed külge uuele iludusele.

Tehnoloogiahiid tutvustas uut nutitelefoni ning arendas pigem funktsionaalseid omadusi, jättes jõudluse sekundaarsele kohale.

2016. aasta mudelite andmetel on uus korpus ja kodunupp, kuid sooviksin keskenduda pigem tehnilistesse andmetesse. Nimelt on Apple’i uued telefonid IP67 standardile vastavad ehk kliendile tähendab see vee- ja tolmukindlat olekut. Kuid telefon suudab meetrises vees ujuda ainult 30 minutit.

PritsMekindlus ei tähenda täielikku veekindlust

Ekraanitõmmis. Foto: Apple Inc.
Ekraanitõmmis. Foto: Apple Inc.

Uue iPhone’i väljatuleku üle oleme küll õnnelikud, kuid sellega ei tasu kohe basseini hüpata, sest garantii järgi ei ole Apple kohustatud telefoni pärast veekahjustust välja vahetama.

30 minutiga suudab telefon käia ära ujumas kraanikausis, tualetis või sooviksite hoopis Digitarka lugeda duši all.

Soovitame siiski Digitarga tiimiga hoiatada, et hoidke telefoni ning ärge minge sellega ujuma, sest telefoni augud pole tihendiga kinni kaetud, vaid välismaailmale haavatavad.

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi