Telia Travel

Telia Travel äpp võimaldab Telia ning Diili lepingulistel ja kõnekaardi klientidel välismaal olles jälgida oma mobiilse interneti kasutust, muuta Telia interneti kuu- ja päevalimiite, osta Telia Reisikindlustust ning tutvuda sihtriigi infoga.

Lae alla Telia Travel äpp

  • Telia Travel äpp võimaldab Telia mobiilside ning Diili lepingulistel ja kõnekaardi klientidel välismaal olles jälgida oma mobiilse interneti kasutust, muuta Telia interneti kuu- ja päevalimiite, osta Telia Reisikindlustust ning tutvuda sihtriigi infoga.
  • Loe Travel äpist lähemalt!

Mobiiltelefon on reisidel oluliseks kaaslaseks ja tihti ka andmeside- ja kõneteenused, et olla kontaktis lähedaste ja kolleegide ning klientidega. Enne reisi tuleb rahvusvaheliste teenuste ja hinnakirjadega end kurssi viia. Foto: TeliaSonera
Mobiiltelefon on reisidel oluliseks kaaslaseks ja tihti ka andmeside- ja kõneteenused, et olla kontaktis lähedaste ja kolleegide ning klientidega. Enne reisi tuleb rahvusvaheliste teenuste ja hinnakirjadega end kurssi viia. Foto: TeliaSonera

Telia Travel teenuste ülevaade

Äpi avalehel tuvastatakse kliendi mobiiltelefoni asukohamaa automaatselt mobiilsidevõrgu tunnuse järgi. Seejärel kuvatakse riigi lühitutvustus, pilte ja lisainfot. Esilehel ja turismiinfo sektsioonis asub ka valuutakonverter, juhul kui asukohamaa valuuta on eurost erinev.

Vasakult ülal asuvast menüüst on võimalik sihtriiki muuta, misjärel muutub kogu esilehe ja turismiinfo sisu vastavalt valikule. See võimaldab eelnevalt vastava sihtriigi infoga tutvuda, äppi salvestada ning seda välismaal olles ilma internetiühenduseta kasutada.

Üldine riigiinfo sisaldab Eesti Välisministeeriumi “Reisi targalt” infot (maale sisenemise nõuded, hoiatused, kasulikud infoallikad, saatkondade kontaktid, riigis registreerimine, jms).

Turismiinfo all on võimalik otsida lähimad majutusasutusi, söögikohti ja ühistranspordi peatuseid koos asukohta navigeerimisvõimalusega. Suur osa turismiinfo sektsioonist on võimalik äppi salvestada enne reisi ja kasutada seda välismaal internetiühenduseta.

Äpi kaudu saab sõlmida Telia Reisikindlustust, mis taustal kasutab info edastamiseks ja vastuvõtmiseks SMS-teenust. Äpi kaudu saab reisikindlustus osta ka enne reisi algust ja koos reisi ärajäämise kaitsega. Kindlustada saab lisaks endale ka teisi pereliikmeid ja tuttavaid.
Telia Roamingu sektsioonis on võimalik jälgida Telia interneti kasutuse mahtu reaalajas vastavalt Telia interneti pakettide päevalimiitidele. Infot peab ise uuendama ja selleks on vaja internetiühendust (mobiilside või WiFi vahendusel). Telia interneti päevalae või kuulimiidi saavutamisel saab äpi kaudu seda muuta või juurde tellida. Lisamahu tellimine teostatakse SMS-i teel, mis võimaldab lisamahtu tellida ka internetilimiidi täitumisel ja internetiühenduse katkemisel.

Telia interneti roamingtsooni info näitab mis tsoonis asutakse, palju maksab interneti kasutamine, kui suur on päevalae limiit (vastavalt kasutaja internetipaketile) ja mis riikides see kehtib. Telia roaminghinnakirja all tuvastab äpp automaatselt asukohamaa ja pakub selle riigi operaatorite info.

Tagasihelistamisteenus võimaldab mõnedes riikides soodsamaid kõnesid, tellides kõne kodumaalt. Täpsem info juhendite all ning Telia roaminghinnakirjas.

Minu profiili sektsioon sisaldab minu enda ja minu poolt sisestatud pereliikmete ja sõprade andmeid, mida kasutatakse reisikindlustuse sõlmimisel ja välisriiki reisimise registreerimisel.

Reisiajalugu jätab meelde, kus riikides ja linnades oled käinud ning kuvab neid kaardil koos piltidega, mida on mobiiltelefoniga reisi ajal tehtud. Asukohad kuvatakse Google Maps kaardil ja külastatava piirkonna täpsusega.

Paremal üleval oleva ümbriku ikooni all asub Telia roaminguga seotud sõnumihalduskeskkond kuhu koondatakse kokku äpiga seotud sõnumivahetus (reisikindlustuse sõnumid, päeva- ja kuulimiitide tellimused ja muud Telia Roaminguga seotud sõnumid). Äpp loeb automaatselt sisse kõik Telia roamingteenustest saadetud sõnumid ja kustutab need mobiiltelefoni SMS postkastist, et mitte häirida kasutaja isiklikku sõnumivahetust.

Hinda rakendust

Sinu hinnang

Kategoorias Reisimine veel