Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Apple korraldab 21. märtsil pressikonverentsi, kus suure tõenäosusega näitab maailmale uut väiksemat iPhone’i mudelit ning Pro-seeriasse kuuluvat tahvlit.

4” iPhone 6SE (või iPhone SE) saab kuulduste kohaselt sama 12 MP kaamera nagu praegusel mudelil iPhone 6s, kiirema protsessori kui eelmine 4” telefon 5s ning NFC Apple Pay jaoks, kuid ilmselt ei toeta uus telefon 3D Touchi ehk ei ole rõhutundlik. Disainilt peaks telefon sarnanema iPhone 6 ja 6s’ga ehk servad muutuvad kumeraks ning telefon ei ole enam nii kandiline kui oli iPhone 5s.

iPhone 7’t sellekuiselt pressiürituselt veel oodata ei tasu ning seda näeme tõenäoliselt sügisel.

Pressiüritusel oodatakse lisaks telefonile ka uut 9.7” iPadi, mis lisandub ilmselt uude Pro-seeriasse. Uus tahvel peaks suurele iPad Pro’le sarnaselt saama A9X protsessori, neli kõlarit ning toetama Apple Pencil pliiatsit. Lisaks telefonile ja tahvlile näeme ilmselt ka uusi vahetatavaid Apple’i kellarihmasid Apple Watchile.

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid