Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Esimene rakendus, mille Apple Google Play Poe jaoks tegi, on mõeldud lihtsustamaks üleminekut Androidi telefonide pealt iPhone’i peale.

Samal ajal, kui Apple töötab, et tuua Apple Music Google Play Poodi, on rakendus telefonide vahetamiseks juba saadaval. Rakenduse nimi on “Move to iOS” ning see teeb täpselt seda, mida nimest eeldada võib.

Rakenduse tutvustus ütleb, et see viib mõne sammuga, lihtsalt ja turvaliselt sisu Androidi telefonist üle iPhone’ile ning andmete salvestamine eelnevalt kolmandasse kohta ei ole enam vajalik. Üle tuuakse kõik vajalik: kontaktid, kalendrid, meilikontod, sõnumid, järjehoidjad ning pildid. Üle ei tooda rakendusi ja nendes sisalduvat infot. Rakendus kasutab andmete liigutamiseks kavalat strateegiat ning selle asemel, et kõike üle pilveserveri sünkroniseerida, loob see privaatse wifileviala, küsib mõlemast seadmest kontrollkoodi ning seejärel võtab andmed ühest seadmest ja paneb need teises seadmes “õigesse” kohta.

movetoios

Uus rakendus töötab ka varasemate iPhone’idega, kuid Android-seade peab olema minimaalselt versiooniga 4.0 (Ice Cream Sandwitch).

Allikas: Apple’s ‘Move to iOS’ app is now available on Android

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid