Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Apple teatas oma kodulehel, et teatud ajavahemikus toodetud iPhone 6 Pluside tagumine kaamera võib olla praak ja teeb uduseid pilte – kes selle “õnne” otsa on sattunud, neil vahetatakse telefonid uue vastu välja.

Tweet: Kui su iPhone 6 Plus teeb uduseid pilte, siis kontrolli oma seadme sobivust vahetusprogrammi Apple'i kodulehelt.

Viga on põhjustatud kaamerakomponendist ning võib avalduda ainult 2014. aasta septembrist kuni 2015. aasta jaanuarini toodetud mudelites. Kui su iPhone 6 Plus teeb uduseid pilte, siis kontrolli oma seadme sobivust vahetusprogrammi Apple’i kodulehelt.

Juhul kui lisaks kaameraprobleemile on telefonil katki ka ekraan, siis võib kaamera parandamine samuti tasuliseks osutuda. Sellised vahetusprogrammid ei ole midagi uut: varem on Apple vahetanud välja nii vigaste akude kui ka sisselülitamisnuppudega iPhone 5-d.

Telefonid on ettevõtte jaoks muutunud olulisemaks kui kunagi varem, sest rohkem kui kaks kolmandikku ostudest sooritatakse just iPhone’i kaudu. Uut telefoni on oodata juba sellel aastal ning ei ole võimatu, et 9. septembril, kuna aasta tagasi tutvustas ettevõte just sellel kuupäeval mudelit iPhone 6.

Sellel aastal on oodata iPhone 6s, iPhone 6s Plus ning iPhone 6c telefone ning 12.9” iPad Pro tahvelarvutit.

Allikas: Apple introduces replacement program for iPhone 6 Plus users with faulty camera

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid