Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Apple teatas, et müüs esimese nädalavahetusega 13 miljonit telefoni, millest sai ettevõtte uus rekord.

Eeltellimuste arvu silmas pidades teatas ettevõte juba varem, et ollakse eelmise aasta müügirekordi löömise graafikus. Sellel aastal lasi Apple uued telefonid korraga välja nii USA kui ka Hiina turul, mis tegi müüginumbrites märkimisväärse hüppe.

Avanädalavahetusel müüdi 50 telefoni sekundis ehk 3000 telefoni minutis ehk kokku 13 miljonit telefoni ühe nädalavahetusega. Eelmisel aastal müüs ettevõte sama ajaga 10 miljonit ja aasta varem 9 miljonit telefoni.

iPhone 6s ja 6s Plus on saanud mitmeid silmale märkamatuid uuendusi nagu võimsam protsessor, parem kaamera ja 3D Touch, mille kallal on tööd tehtud juba viis aastat.

Müügirekordid on vaid järjekordne kinnitus telefoni jätkuvast populaarsusest ning ihaldatavusest. Eestis on uued i-telefonid saadaval alates 9. oktoobrist. Ole esimeste seas ja vormista oma uue telefoni eeltellimus meie e-poes juba täna.

Allikas: Apple Sells 13 Million iPhones In Opening Weekend, Or 3,000 iPhones Per Minute

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid