Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock

Sa pole praegusel töökohal rahul? Või on okei, aga siiski võiks rohkem teenida? Või töötada paindlikuma graafiku alusel? Kui jah, siis Meet Frank on hea abiline tööotsinguil. Ainus, keda võid lõpuni usaldada.

 

MeetFrank on äpp, kus tööotsija ei pea tegema muud kui paari minutiga vastama mõnele küsimusele oma võimete ja oskuste kohta. Seejärel hakkab Frank soovitama olemasolevaid tööpakkumisi. Otsija võib seda teha kasvõi oma vanal töökohal, kartmata, et ülemus või keegi teine teada saaks. Frank pakub vaid avaliku palgaga töökohti, jättes otsija info kuni esimese otsekontaktini anonüümseks. Nii saab muretult ja väga lihtsalt maad kuulata, kas ehk kuskil on paremad töötingimused ja kas olemasolev vastab turuväärtusele.

MeetFranki kaudu otsivad töötajaid ka kümned tuntud ettevõtted. Suurim nõudlus paistab olevat IT-oskajate järele. Eestis nagu kõigis Põhjamaades on suur nõudlus IT-spetsialistide järele. Kõik selle elukutse esindajad on juba hõivatud ja nii jääb üle kas osta spetsialist parema palga ja töötingimustega üle või siis leida sobiv tööjõud väljastpoolt.

MeetFranki platvormilt leiab üle 700 ettevõtte ja 17 000 kasutaja. Kiire kasv näitab suurt nõudlust lihtsa värbamisäpi järele. Siiani kasutusel olevad ilma palgata töökuulutused ei jõua õigete inimesteni ja on seega üsna kasutud. Lisaks eeldavad need tööotsijalt suurt ajakulu, intervjuudel käimist ja tihti ka testide tegemist, alles pärast mida tehakse teatavaks palk. Kui see ei sobi, siis on aeg sisuliselt raisatud.

Kui sa tahad teada, millised tööpakkumised on sind tööturul ootamas, leiad MeetFranki Androidile ja iOS-le.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi