Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Anna Digitargale tagasisidet ja võida Garmini pulsikell!


Garmin Forerunner210_HRDigitarga blogi on tänaseks tegutsenud juba üle 6,5 aasta. Meil on äärmiselt hea meel, et Sinagi oled leidnud tee siia, et lugeda kasulikke ja põnevaid postitusi IT- ja digitehnika kohta.

Me saame teha Digitarga veel paremaks kui teame täpselt, kes meid loevad ja mida meist arvavad. Palun leia mõned minutid, et vastata meie tagasisideküsitlusele ning anda ausat tagasisidet!

Kõigi küsitlusele vastanute vahel loosime välja kaks Garmini spordikella!

Tutvu  auhindadega:

– Garmin Forerunner 210 HRM meestele

– Garmin Forerunner 210 HRM naistele

Alusta küsitluse täitmist!

ehk Võrgustuja, Digitarga looja ja toimetaja usub ja teab, et digitehnoloogiad aitavad meie igapäevatoiminguid lihtsamaks muuta, samas aitab digitehnoloogia täita aeg-ajalt tekkivaid ajalisi (ja mõnikord ka vaimseid) tühimikke meelelahutusliku või asjaliku sisuga. «Digitehnoloogia abil vahendatud kommunikatsioon ei asenda õnneks kunagi päris silmast-silma suhtlust inimestega, kes on olulised,» rõhutab ta. E-posti peab Võrgustuja meeletu tööalase ja ka eraelulise suhtluse kiirendajaks ja hõlbustajaks, et kõik ikka tehtud saaks. «Nutitelefon annab aga vabaduse liikuda ja olla samas olulistel hetkedel kättesaadav,» sõnab ta ja lisab, et eriti oluline on nutifon kriisisituatsioonide või kitsaskohtade operatiivsel lahendamisel. «Ma isegi ei julge ette kujutada seda ajakulu, mis mul oleks ametialases suhtluses, kui peaksin kõiki allkirju kuskil teenindustes andmas käima või paberpostiga saatma,» kiidab ta digiallkirjastamist. «Tean, et veel kümmekond aastat tagasi oli see reeglina nii, kuid see on üks kõige suuremaid mugavusi, mida ühe riigi kodanikule on võimalik anda.» Oma digitarklust jagab ta lihtsalt põhjusel: et inimestel oleks kõigist vidinatest, mida nad endaga kaasas kannavad või kodus hoiavad, ka praktilist kasu ja et see nende elukvaliteeti parandaks.

Kommentaarid