Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock

Google’i Files Go teeb Androidil seda, mida AirDrop Apple’i seadmetel.

 

Mõned nädalad tagasi lasi Google mängudepoodi (Play Store) välja uue äpi Files Go testversiooni, millega saab organiseerida, kustutada ja jagade faile. Failide haldamiseks oli juba varem olemas erinevaid äppe, kuid jagamiseks midagi väga mugavat pole veel olnud. Files Go töötab põhimõtteliselt nagu AirDrop, võimaldades saata üle Bluetoothi faile lähedalasuvatele Androidi seadmetele ilma netiühenduseta.

Failide saatmine ei lähe siiski nii sujuvalt, kui võiks oodata. Mõlemal osapoolel peab olema Files Go äpp avatud. AirDrop seevastu lubab saata faile ükskõik millisest äpist, ilma et vastuvõtjal peaks isegi sama äpp nutiseadmes olema.

Siiani oli parim viis Androidide vahel andmete saatmiseks Android Beam, mis eeldab kahe telefoni füüsilist kokkuviimist, et NFC ühendus saaks toimida. See kõlab ikka väga ebamugavalt ja ma ei tea kedagi, kes seda kasutaks. Failide jagamine peaks algama äpist, kus soovitud sisu jagades saaks kohe mugavalt vajutada saatmise nupule, mitte avada eraldi äppi.

Lisaks failide vahetamisele loob Files Go telefonis korda.

Files Go annab teada, milliseid äppe pole üldse kasutatud, leiab fotod, mida on topelt ning kustutab ebavajalikke vahefaile.

Proovi Files Go järele ja anna meile teada, kuidas toimis!

 

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi