Airbnb paindlik otsing paneb fookuse sihtkohale, mitte ajale

#airbnb #reisimine

Mäletate veel sellist saiti nagu Airbnb, mida mingi hetk tundus, et kõik kasutavad? Kes võttis hotellitoa asemel koduse korteri, kes aga rentis enda elamist välja. Nüüd aga pole Airbnb’st mõnda aega midagi kuulda olnud ja selle põhjus on muidugi pandeemia, mis reisimist ei luba.

 

Airbnb tahab aga valmis olla selleks hetkeks, kui inimesed saavad jälle mugavalt ringi liikuda. Arvesse võttes ka seda, et kaugtöö on muutnud, kuidas reise broneeritakse. “Paindlikud kuupäevad” on otsinguribal valik, mis laseb valida üldisema ajaraami, mitte konkreetseid kuupäevi. Näiteks võib vaadata kas nädalavahetust juuni lõpus või tervet kuud suve keskel. Airbnb soov on anda rohkem võimalusi broneerida öömaja ajal, kui peale puhkust pole vaja füüsilisse kontorisse naasta.

 

 

Airbnb tuletab meelde, et järgida tuleb COVID-19 reisipiiranguid ja veenduda, et sihtkohta reisida on turvaline ja lubatud.

Paindlikud kuupäevad on saadaval Airbnb äpis ja veebilehel

 

Uus valikuvõimalus ilmselt ennetab seda olukorda, kui peale piirangute leevenemist on ühtäkki rohkelt neid, kes soovivad minna, kuid kuupäevad pole nii olulised, kirjutab Engadget. Uus otsing aitabki sellele nõudlusele vastu tulla. Ühtlasi soovib Airbnb sellega aidata kinnisvara omanikel rohkem kliente leida. Arvestades, kuidas pandeemia on reisiäri kärpinud, siis võib-olla on sellest abi ja nii mõnigi välja-üürija otsustab tegevust jätkata ja üüriäri mitte lõpetada.

 

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid