Airbnb laseb nüüd võõrustajatel mõõta internetikiirust ja seda külastajatega jagada

#airbnb #internetikiirus #kaugtöö

Airbnb lisab oma arsenali uue tööriista, millega saavad võõrustajad jagada internetikiirust. See on selge märk sellest, et eriti praegusel kaugtöö ja õppetööde tegemise ajal, ei ole korterite ja majade üürijad enam lihtsalt puhkajad, vaid kaugtöö ja kodukontori tegijad, kes otsivad võimalust vahetada töökeskkonda. Selles valguses on väga oluline teada, et kohas kuhu sa lähed, oleks püsiv ja hea internet.

 

Kui juba varasemalt oli võimalus hostidel ehk inimestel, kes kinnisavara välja üürivad, jagada kuvatõmmiseid netikiirusest, siis nüüd on see integreeritud Airbnb äppi. Ühenduse kiirust ja kvaliteeti saab jagada väljaüüritava pinna kohta käiva muu olulise info kõrval.

 

 

Äppi on sisseehitatud standardiseeritud kiiruse test, mis mõõdab netikiirust ja aitab veenduda, et jagatakse ikka adekvaatseid andmeid, millega külastajad võivad arvestada. Omanikud võivad kuvada ainult seda infot, mis on tehtud Airbnb mõõtja reaalsete tulemustega, selle asemel, et tulemustega bluffida või kuvada parim tulemus, mis mõõdetud, aga mis ei pruugi olla tegelik püsiv ühenduse kiirus korterisse saabudes.

Uus netikiiruse mõõtmise tööriist on juba praegu vaikselt üle maailma välja tulemas ja peaks ka Eestis olema kättesaadav lähinädalate jooksul, kirjutab The Verge.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid