Acer näitab IFA 2016 üritusel nii maailma kõige õhemat kui ka ühte kõige massiivsemat sülearvutit

#acer #ifa #IFA mess #ifa2016 #mänguarvutid

Acer esitles IFA tehnoloogiamessil Berliinis kahte väga põneva kontseptsiooniga sülearvutit. Esimene on kõige õhem sülearvuti Swift 7, mis on õhem kui 1 sentimeeter, teine sülearvuti on suunatud mänguritele ja on tohutu võimsuse juures ka üks massiivsemaid.

Swift 7 on oma suuruse juures päris võimas sülearvuti. See 9,98 millimeetri paksune 13-tolline Full HD ekraaniga ja 7. generatsiooni i5 protsessoriga, 8 GB RAM ja 256 GB SSD kõvakettaga sülearvuti suudab oma rekordilise suuruse juures tõestada, et selle arvuti puhul pole mõeldud vaid õhukesele disainile, vaid on panustatud ka korralikule sisule.

Predator 21 X on midagi täiesti teistsugust, seda nii disaini kui ka sisu poole pealt. See massiivne mänguriarvuti on esimene nõgusa ekraaniga ja sisult tohutult võimas – 64 GB RAM, 4TB SSD kõvaketas ja kaks GTX 1080 GPU-d ja seda kõike jahutab viis jahutusventilaatorit. Kaalub see masin sealjuures ligi 8 kilogrammi, mis on seitse korda rohkem kui Swift 7; Predator 21 X on ligi sama palju kordi paksem ka.

Neid sülearvuteid omavahel võrreldes on selge, et Swift 7 müüb tunduvalt paremini, Predator 21 X  ei lähegi sellisel kujul müüki, vaid seda tuleb eeltellida ja neid ehitatakse vastavalt tellimusele.

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid