Päevad on pikad ja elu üleüldse kuidagi mõnusam. Käre tuul ei karista ja külma vihma asemel on taevas tihti sinine. Inimesed on ellu ärganud ja rohkem väljas. Siiski on meil kaasas nutitelefon, mis võib olla suureks abiks, et saaksime teha õiged otsused ja nautida suve täiel rinnal.

EMHI Weather

Ilma-äppe on palju erinevaid, enamik nendest on kirjud ja üritavad üksteist kuvatava info poolest üle trumbata. EMHI võlub oma lihtsusega. Sel on eriti lahedad minimalistlikud widget´id, kus kirjas temperatuur ja selle kõrval väikselt ka tajutav kraad.

Kui on vaja planeerida, siis on kasu suurematest rakendustest. Yahoo Weather pakub väga ilusat kujundust ja rikkalikke funktsioone, jäädes seejuures kergelt haaratavaks.

Simple Weather on midagi vahepealset – heas mõttes lapsik disain pastelsete värvidega ja samas teave tuulesuundadest sademeteni.

Spotify Music

Suvi on liikumise aeg ja Spotify tuleb kaasa igale poole – randa, grilliõhtutele, autosõitudele, reisidele. Märkimata ei saa jätta ka võimalust kuulata oma lemmiklugusid isegi ilma internetiühenduseta. Alternatiivina võib proovida Google Play Musicut.

Endomondo

Tundub, et enamikule inimkonnast meeldib, kui taskus on seade, mis mõõdab samme, kaloreid, sekundeid, kilomeetreid. Tõenäoliselt populaarseim äpp selle jaoks on endiselt Endomondo, mis on väga hea jookmiseks, rattasõiduks, kuid miks mitte ka lihtsalt jalutades sisselülitamiseks.

Otse äpist saab minna Spotifysse või Google Play Musicusse taustaks sobiva muusika leidmiseks. Endomondos on sul ilmselt kõige rohkem sõpru. Häid spordiäppe on loomulikult veel, näiteks Runstatic.

Instagram

Instagram pole enam ammu hipsterite veidrus. Sellest on saanud võimalus pidada videopäevikut, millele suvised ettevõtmised lisavad kindlasti värvi. Tänapäeval väga palju inimesi pole, kes fotograafiat oma hobiks ei nimetaks.

Instagram on väljund soovile teha ilusaid pilte.

Kelle jaoks on Insta filtrid liiga karmid, siis VSCO pakub rohkelt võimalusi fotosid maitsekalt tuunida, et õige emotsioon saaks maailmale edasi antud.

minu.tv ja Netflix

Paraku pole kõik suvepäevad päikselised rannailmad ja seega võib tekkida vaieldamatu vajadus vaadata suvilas räästa all lemmiksarja või sporti, kuni vihmapilved mööduvad. Või siis on just tulnud välja uus osa “Troonide mängust”, mille vaatamist ei saa edasi lükata.

Algamas on ka jalgpalli EM ja Rio olümpiamängud, mille ülekandmist otse ja järelvaatamisena pakub ka MINU.TV rakendus.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid