Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

5 sülearvuti ja lisaseadmete ostusoovitust väike-ettevõttele!

#ostusoovitused

Väike-ettevõttesse digiseadmeid valides otsid ennekõike töövahendit, mistõttu tasub oma valikutes nõudlik olla. Mõni aeg tagasi andsime 5 soovitust väike-ettevõttele digiseadmete ostuks. Seekord annan väikeettevõtjale nõu, kuidas sülearvuti ja lisaseadmete abil endale keha- ja vaimusõbralik arvutitöökoht luua.

1. Dell Latituse E7240

Hea töökindel äriklassi sülearvuti, mida on hea ka kaasas kanda. Võimas i5 protsessor ja kiire ning kerge SSD-kõvaketas.

Dell Latitude E7240 sülearvuti

2. Delli E-seeria dokk arvuti juurde

Delli arvuti juurde käib dokk, kuhu külge saab kõik vajalikud seadmed ühendada. Kui on vajadus töökohalt lahkuda, siis saad mugavalt arvuti dokist ühe nupuvajutusega eemaldada ja kotti pista.

Kui oled valinud sülearvuti, mis ei ole dokitav, siis ei tasu meelt heita, sest lahendus on USB-dokk. See ühendatakse arvuti USB-pessa ja ülejäänud seadmed ühendatakse täpselt samamoodi doki külge, nagu teisegi doki puhul.

dell e-port

3. LED-monitor Dell U2312HM

U2312HM on dokki ühendatav äriklassi monitor, mis on Full HD-resolutsiooniga. Ekraani on võimalik keerata enda ees horisontaal- või püstasendisse (portrait või landscape), et pikki ja laiu tabeleid oleks mugav jälgida. Lisaks saad ekraani tõsta üles-alla vastavalt vajadusele.

Dell monitor

4. Microsoft Comfort klaviatuurikomplekt

Väga mugav klaviatuuri ja hiirekomplekt, et käed ei oleks sundasendis ja saaksid mugavalt töötada. Klaviatuuril olev randmetugi laseb randmel mugavalt toetuda ja kaarjas klaviatuuri kuju hoiab käte loomulikumat asendit.

Microsoft klaviatuurikomplekt Comfort Desktop 5000

5. Acme randmetoega hiirematt

Veelgi mugavamaks arvutitööks on abi mugavast randmetoega hiirematist, et käsi ei oleks sundasendis. Soovitan selleks Acme toega hiirematti.

acme hiirematt

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid