Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Telia

Viimase aasta jooksul on jõudnud müügile mitmeid häid ja seejuures soodsaid telefone. Kui veel paar aastat tagasi pidi odavate telefonide juures leppima mingi olulise puudusega, näiteks kehva kaamera, nõrga aku või aeglase jõudlusega, siis nüüd on juba alla 300-eurostel telefonidel kõik korralik. Päris tippklassi ei tasu oodata, kuid hea aku, kvaliteetsed pildid, kiire toimetamine ja kõrge resolutsiooniga ekraan on saanud standardiks ka seadmetel, mis on soodsamad kui keskklassi kuuluvad nutitelefonid.

 

Huawei P10 Lite Dual Sim

Huawei tippklassi telefoni Huawei P10 kergem versioon, mis tähendab sama suurt 5,2-tollist ekraani, poole väiksemat hinda, kuid igati head kasutuskogemust.

Huaweile omaselt on telefon väga õhuke ja küllaltki kerge. Võimekat sisu ümbritseb soliidne metallraam. 3000 mAh suurune aku peab terve päeva vastu, ekraan on hea resolutsiooniga, fotod hinna kohta head. 32 GB salvestusruumi pole küll kõige rohkem, kuid seda saab mälukaardiga mitu korda suurendada. Teliast ostes saab kingituseks kaasa Huawei Color Band A2 aktiivsusmonitori.

 

Apple iPhone SE

iPhone SE on parim valik väiksemate nutiseadmete fännile. 4-tolline ekraan on hõlpsalt ühe käega kasutatav, mudelil on klassikaks saanud armastatud korpusedisain ja võimas sisu, mille eest vastutab A9 kiip. Jõulukampaania puhul tulevad telefoniga kaasa kõrvaklapid.

 

Xiaomi MI A1 DUAL SIM

Siinsest valikust kõige suurema, 5,5-tollise ekraani ja 64 GB mälumahuga tasemel telefon hea hinnaga. Võimekas sisu ja töökindlus tagab sujuva toimimise nii helistamisel kui ka internetis. Kahekordse optilise zoomi ning kahe objektiiviga kaamera töötab kui üks, tehes tasemel fotosid nii lähedalt kui ka kaugelt või filmides 1080 p kvaliteediga videoid. Käimasoleva kampaaniaga on tasuta kaasas aktiivsusmonitor.

 

Nokia 3 Dual Sim

Siinsest valikust kõige soodsam, vaid 139-eurone nutitelefon Nokialt, mis on tuntud oma klassikalise disaini, töökindluse ja kasutusmugavusega. Seadmel jookseb hinnatud puhas Android ja kasutada saab korraga kahte SIM-kaarti.

 

Samsung Galaxy J5

Kes on harjunud Samsungi nuppude paigutusega ja hindab metallist ning klaasist ilusat korpust, siis J5 jätab väga viisaka mulje ja seda vaid veidi enam kui 200 euro eest. Kui on võimalik välja käia pisut rohkem, kolm ja poolsada eurot, siis võib soovitada selle aasta Galaxy A5 seeriat, mis on tunduvalt võimsam ja veekindel, tehes silmad ette paljudele kallimatele telefonidele.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi